Zapraszamy do dyskusji na temat ludzi kina, czyli aktorów, reżyserów, operatorów, kompozytorów etc., dzięki którym powstają dostarczające nam tyle radości filmy.

Ellie Kendrick 5
Raedwald

Bardzo mi się podoba ta aktorka zarówno ze względu na ciekawą, niekonwencjonalną urodę, jak i za grę tych dość nielicznych filmach w których wystąpiła. Czy macie jakieś jej ulubione role a może wiecie o niej coś więcej ? Bo nie jest bardzo znana i nie jest łatwo o ciekawostki na jej temat a bardzo mnie intryguje. Chciałbym np poczytać coś o jej charakterze i innych sprawach związanych z jej życiem.

KRCK

@Raedwald Masz specyficzny gust. Niestety nic nie wiem o jej o życiu prywatnym, w ogóle życie prywatne ludzi kina w niewielkim stopniu mnie absorbuje, o ile nie rzutuje na życie zawodowe. Myślę, że takie informacje możesz znaleźć na brytyjskich portalach poświęconych kinu.

Raedwald

@KRCK

Podoba mi, czego nie ukrywam. Ok ale może masz jej jakieś ulubione role ? Bo z GOT musisz ją pamiętać: Grała tam Meerę Reed.

KRCK

@Raedwald Niestety nie "ulubiłem" sobie jeszcze żadnej jej roli, ale wygląda na obiecującą aktorkę, więc te najlepsze kreacje zapewne przed nią. ;) Z tych dotychczasowych, rzuca się w oczy miniserial "Pamiętnik Anny Frank". Owszem, pamiętam ją z GoT, choć musiałem szybkim rzutem oka, przypomnieć sobie postać, bo skończyłem oglądanie na 5-tym sezonie, a w międzyczasie było wiele lepszych, treściwszych seriali. :)

A Audrey? Czyżbyś porzucił ją dla młodszych?

Raedwald

@KRCK ,

Jestem fanem GoT i pamiętam ją doskonale, bardzo lubię wątek z nią. Pamiętnika Anny Frank nie widziałem, widziałem natomiast parę innych z Ellie, i uważam że jest bardzo dobrą aktorką i śliczną dziewczyną. Co do Audrey uznałem że wzdychanie to zmarłej, jest niestosowne choć oczywiście nigdy nie poznam swoich aktorskich faworytek (A obecnie mam dwie ulubione) ale one chociaż żyją.

KRCK

@Raedwald Ja z kolei niespecjalnie. Słuszny wniosek i nie podejrzewałbym Cię o nekrofilię. ;) Choćby jak piękna była, warto jednak oddawać cześć tym żywym, a najlepiej tym bliskim, tym przy nas. :)

Proszę czekać…