FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Film, który widzieliście najwięcej razy. 58
Adrenochrom

Podawajcie tytuły, ja najwięcej razy (około 30) oglądałem "Fear and loathing in Las Vegas". Dzisiaj znowu go oglądałem i nadal robi na mnie ogromne wrażenie, zarówno stroną wizualną jak i niebanalnym przekazem.

Anonimowy

@Adrenochrom Rocky IV
https://www.youtube.com/watch?v=h8nC-RnETd0

historia, w której Dawid pokonuje Goliata ujęła mnie jako dzieciaka, zajechałem magnetowid Sharp, oglądając dziesiątki razy ten film na VHS i ta super muza

Adrenochrom

@Elizabeth_Linton Ooo nie podejrzewałem Ciebie o tak dobry gust filmowy, ile razy widziałaś ten film?

Elizabeth_Linton

@Adrenochrom Oglądam zawsze jak leci w tv. No i pozostałe części też. Tylko tego nowego Obcego nie widziałam, ale mam dvd w domu.

Adrenochrom

@Elizabeth_Linton Ja mam wszystkie części "Obcego" (oprócz tego nowego gniota) na Blu-Ray, bo DVD to przeżytek okrutny, dla mnie oglądanie filmów w TV to porażka przez te durne reklamy, które zabijają klimat. Druga część jest absolutnie najlepsza według mnie i wielu fanów, btw. utożsamiasz się z Ellen Ripley xD?

Elizabeth_Linton

@Adrenochrom Dla mnie najlepsza jest pierwsza, druga ma już inny klimat, ale też jest bardzo dobra. Nie sądzę.
Ps. Czy są jakieś wersje rozszerzone tych filmów.

Adrenochrom

@Elizabeth_Linton Druga część jest dostępna także w wersji Directors cut/ Special edition (na płycie Blu-Ray są obie) i 3 część w wersji reżyserskiej to praktycznie inny film (Sic!), też mam na Blu-Ray. Z Ripley jest kawał heroiny.

Elizabeth_Linton

@Adrenochrom Czy pamiętasz, żeby w drugiej części Ripley pytała po wybudzeniu o córkę. Stale mi się wydaje, że widziałam taki film i co leci ta druga część to na to czekam i nigdy tej sceny nie ma.

Proszę czekać…