FDB.PL 1128 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Pytanie 8
Chemas

Jakoś wcześniej nie zwróciłem na ten fakt uwagi. W profilu aktora (czy też pewnie każdej innej osoby filmu), jest ocena aktora, ale i obok ocena z filmów.
Właśnie pytanie brzmi, skąd pochodzi ocena z filmów, skoro nie ma możliwości oceniania danej roli (jak ma to miejsce w pewnym innym portalu). Chyba, że ja się mylę

Adrenochrom

@Chemas xD bo to średnia ocena filmów, a nie ról

KRCK

@Chemas Jak wyżej, trochę brakuje mi możliwości ocen ról aktorskich, jak i pracy poszczególnych twórców przy danym tytule. :-/ Ocena za całokształt jest chyba trudniejsza do wystawienia i bardziej subiektywna.

Przy okazji mam pytanie, czy oceny ludzi filmu wliczają się do ogólnej liczby ocen?

Chemas

@Adrenochrom

Nie rozumiem czegoś. Średnia ocen z wszystkich filmów w jakich grał dany aktor ? Ale przypisana dla aktora ? To by było bez sensu

Adrenochrom

@Chemas Dlaczego od razu bez sensu? To pozwala zorientować się w jak dobrych produkcjach dana osoba wystąpiła.

Chemas

@Adrenochrom

Czy ja wiem ? No trochę masz racji, ja jednak wolę rozwiązanie oceniania rol z osobna, bo film może być denny, a dobry aktor mimo to zagrał w nim na poziomie. DeNiro często ma takie film. Ale to jeszcze nic, bo zawsze można powiedzieć, że wina DeNiro, że zagrał w takich filmach. Gorzej jest w odwrotnym przypadku, gdy w na prawdę dobrej produkcji znajdzie się jakaś mierna aktorzyna, a dzięki tej roli podnosi sobie średnia

Adrenochrom

@Chemas Hehe, ja nie biorę tego aż tak na poważnie (to tylko kino) poza tym Al Pacino lepszy :D

Chemas

@Adrenochrom
Nie no, przecież się nie czepiam, tak mnie to tylko zastanowiło :)

Zasumitra

Ludzie to ekshibicjonisci. Wszystko chca robić publicznie, tak, żeby widział sąsiad, znajomy, internet. Zgubiłeś majtki w internecie Chamasie.

Proszę czekać…