Zapraszamy do dyskusji na temat ludzi kina, czyli aktorów, reżyserów, operatorów, kompozytorów etc., dzięki którym powstają dostarczające nam tyle radości filmy.

Carey Mulligan 13
Raedwald

Jak wam się podoba Carey i jej gra ? Macie jej ulubione role filmowe ?

Adrenochrom

@Raedwald Z wyglądu prezentuje się dość dziecinnie jak mała dziewczynka, przypomina mi moją kuzynkę Agatę. Jako aktorka przeciętna, całkiem niezła.

Raedwald

@Adrenochrom

Wołałbym gadać o jej rolach ale jeżeli chodzi o wygląd moim zdaniem jest dalej śliczna mimo tego że ma już dwoje pociech. Jako aktorka jest bardzo dobra.

Adrenochrom

@Raedwald W temacie pisałeś "jak Wam się podoba", więc jaki masz problem?

KRCK

@Raedwald Bardzo subtelna, delikatna uroda. Hmm… Najbardziej podobała mi się we "Wstydzie" i "Drive", aktorka co najmniej solidna, choć podejrzewam, że może być ciężko jej się przebić do mainstreamu. Z ról, których nie dane było mi widzieć, chciałbym zobaczyć "Była sobie dziewczyna". :)

Raedwald

@Adrenochrom

Masz rację to moja wina, oczywiście nie musisz podzielać mojego gustu a ja uważam że jest idealnie piękna.

Adrenochrom

@Raedwald Tu znajdziesz piękne kobiety według mnie https://fdb.pl/lists/99246-boskie

Raedwald

@Adrenochrom

Z cały szacunkiem ale mam inny gust.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Praktycznie wszystkie wywołują szybsze bicie serca, oprócz idiotek Amber Heard, Brigitte Bardot i Marilyn Monroe, które są tylko piękne ciałem. Z całej listy wyłączę jeszcze Romę Gąsiorowską, której infantylności zwyczajnie nie trawię. A na liście brakuje mi Emily Blunt i Jessiki Chastain. Mogłaby być jeszcze Vera Farmiga.


Adrenochrom

@ZSGifMan Każdy ma swój gust, a z drugiej listy?

ZSGifMan

@Adrenochrom

Nie lubię takich pokazów slajdów i wybacz, ale nie będę 100 razy klikał ;p


Adrenochrom

@ZSGifMan Nie wybaczam. xD

LakiLou

@Raedwald
Na temat jej aktorstwa za bardzo się nie wypowiem, bo w sumie widziałem tylko dwa filmy z jej udziałem, a to trochę za mało, żeby wyrobić sobie zdanie.

Proszę czekać…