HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Tradycja to Tradtcja 26
Adrenochrom

@Chemas zbyt cieple xD

Chemas

@Adrenochrom
Ciepły śpiewa, to i może zbyt ciepłe :D

ZSGifMan

@Chemas

To jest tradycja! ;D

Wham! – Last Christmas


Ale to wszyscy znamy, więc proszę zobaczcie koniecznie to…

The Floppotron – Last Christmas


Widziałem to już jakiś czas temu, do dzisiaj mnie bawi ;)


Adrenochrom

@ZSGifMan Klasyk mimo wszystko, druga wersja genialna xD
Ja słuchałem tego https://youtu.be/pO0Z0zUUq9E

ZSGifMan

@Adrenochrom

Całkiem niezły cover, zupełnie inny niż dotychczas widywane.


Koleś ma niezłego skila jak chodzi o elektronikę, pewnie tym żyje i z tego… żyje ;)

The Floppotron


Chemas

@ZSGifMan

Dobre dobre

ZSGifMan

@Chemas

Podziwiam takich zapaleńców, ale tylko do momentu, gdy zdam sobie sprawę ile roboty trzeba było włożyć w zrobienie czegoś takiego, bo mnie by się zwyczajnie chyba nie chciało… leń trochę jestem :P


Adrenochrom

@ZSGifMan Ja czasem jestem tak leniwy, że nie chcę mi się nawet jeść :D

Chemas

@ZSGifMan

No raczej

ZSGifMan

@Adrenochrom

Też tak czasem mam ;)

Najbardziej mnie męczy we mnie, że przy pracowitości wkładanej w szukanie i ściąganie filmów z neta potrafię być tak leniwym, że jak nie obejrzę od razu, to potem mi się już nie chce!
Mam całą masę filmów ściąganych P2P, których nie widziałem, a mam je już od lat, najstarsze pewnie mają po 11-12 ;D


Chemas

@ZSGifMan

Z tym ściąganiem i oglądaniem mam podobnie

ZSGifMan

@Chemas

Hehe :)

Czasem jestem taki zły sam na siebie, najpierw zapchałem dyski w komputerach, a miałem 3 czy 4, potem na początku lat 2000 nagrywałem płytki CD, zaraz potem DVD, nagrałem kilkadziesiąt jak nie ponad sto, potem kupiłem kolejne dyski, płyt już nie nagrywałem.
Następnie jakoś 5 lat temu wszedłem w posiadanie tableta i zasrałem w nim całą pamięć, potem w telefonie wielką kartę microSD zalepiłem. W między czasie miałem trzy lapki, w każdym dysk po brzegi napakowany…

Efekt jest taki, że część filmów po latach widziałem już w TV, reszty pewnie nigdy nie zobaczę, bo jak nie oglądam od razu, to przechlapane. W związku z tym od dłuższego czasu nic nie ściągam, tylko oglądam prosto ze streamów – taki sposób mam sam na siebie ;D


Chemas

@ZSGifMan

No no, znam to, ale żeby pousuwać filmy, to już problem

ZSGifMan

@Chemas

Tak, dokładnie :)
Ja mam taką palmę nieraz, że nawet jak film czy muzę zgram gdzieś w inne miejsce i wiem, że mam to przecież zgrane, to i tak serce mnie boli to skasować, no i efekt jest taki, że mam wszystko pozapychane!


Chemas

@ZSGifMan

Ja dodatkowo mam tak z muzą, mam tego gatunkami tyle naściągane, że głowa mała. Posegregowane, to co przesluchane. Wiadomo, że życia mi zabraknie tego wszystkiego posłuchać, ale trzymam. Przynajmniej tyle, że od czasu do czasu co niektóre rzeczy słucham

ZSGifMan

@Chemas

Jak chodzi o muzę to jest z tym u mnie trochę lepiej, nieznacznie, ale łatwiej w końcu jest słuchać niż oglądać, nie? Nie zmienia to jednak faktu, że naściągałem kiedyś całe dyskografie ulubionych wykonawców z nadzieją przesłuchaniu kilku brakujących albumów i… po dziś dzień tego (jeszcze;) nie zrobiłem.
A mówimy o przedziałach czasowych rzędu 12-15 lat…

Jakiś czas temu ostatecznie zły na siebie przestałem ściągać dyskografie i teraz ripuję tylko ścieżki dźwiękowe, albumy itp, ale z rygorem słuchania od razu, bo inaczej nic by z tego nie było.


Chemas

@ZSGifMan

No właśnie ja kompltuję całe dyskografie, ale ostatnio coraz z tym słabiej

ZSGifMan

@Chemas

Też tak miałem, ale już się z tego wyleczyłem, bo dotarło do mnie wreszcie parę lat temu, że jak mam czegoś całość, to nigdy tego nie słucham i teraz tylko pojedyncze albumy.


Chemas

@ZSGifMan

No tak, tylko, że ja nie dorzuciłem albumu do kolekcji puki nie przesłuchałem ;)

ZSGifMan

@Chemas

Ja gromadziłem więcej i więcej jak chomik do przesłuchania na później, którego zazwyczaj nie było.


Chemas

@ZSGifMan

No to ja byłem bardziej zorganizowany ;P

ZSGifMan

@Chemas

Nie da się ukryć.

Ciekawe czy mi życia wystarczy, by się kiedyś dobrać do tych wszystkich treści? ;)


Chemas

@ZSGifMan
Musisz zacząć jak najszybciej

ZSGifMan

@Chemas

> Musisz zacząć jak najszybciej

Czyli niewiele życia mi zostało… ;p
To się muszę zmobilizować i pośpieszyć!


Chemas

@ZSGifMan
haha, dobra narka, walę w kimono

ZSGifMan

@Chemas

No cześć, dobrej nocki.


Proszę czekać…