HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Sylwestrowe after party 18
Zasumitra

@Chemas ale nie musisz karać nas tym popem. I tak boli mnie głowa.

Zacznijmy od jakichś dobrych, elektronicznych utworów. Zalecam wykorzystanie basu w głośnikach!

https://www.youtube.com/watch?v=KSNnP43wzPg

Chemas

@Zasumitra

Mnie nie boli panie zaczepialski, ale dopiero od tego mnie rozboli

Adrenochrom

@Chemas Całkiem dobry kawałek zapodał "King Of Hosts".

Chemas

@Adrenochrom

Niestety nie moje klimaty

ZSGifMan

@Chemas

Sylwka spędziliśmy w domu, ale inaczej niż każdy podobny dzień wolny, bo kobita włączyła chyba Eskę Music, ja włączyłem głośniki i klipy leciały cały dzień od południa do 20, bo wtedy przełączyliśmy na scenę z Zakopca.


Chemas

@ZSGifMan
Ja sobie też wieczorkiem oglądałem przy piwku, ale przełączałem między Polsatem a TVP

Anonimowy

@ZSGifMan Ja oglądałem trochę na TVP, trochę Polsat i trochę TVN. Ogólnie trochę słabe te imprezy były. Tak na prawdę nigdzie nie było nic ciekawego. Na jednym Zenek, na drugim Chylińska, a na trzecim chyba Maryla. Co mnie zdziwiło to tylko Zenek nadawał się na taką imprezę sylwestrową. Mimo że osobiście gardzę disco polo. Ale na jakieś imprezy tego typu to jak znalazł. Więc jego oceniam dobrze, wpasował się w klimat. Dalej jestem w szoku że to mówię.

ZSGifMan

@Akira_Kurosawa
@Chemas

Też żeśmy przełączali, ale krótko i na samym początku, bo tvn był jakiś 'nieoglądalny', a na polsacie artyści jacyś niezbyt lubiani, więc stwierdziliśmy po kwadransie, że tylko Zakopiec będzie grany, bo przynajmniej śnieg, klimat i widoki czasem fajne ;)


ZSGifMan

@Adrenochrom

Świetne, ale jaja :D

Ja znam taką klasykę tematu:
https://youtu.be/5qsL4ytTln8?t=93


Adrenochrom

@ZSGifMan Hahaha ale beka :D

Anonimowy

@Chemas zupełnie jak ja ;)

Chemas

@Kontrabanda
hehe, miałem na myśli, że stary kawałek, ale doskonale mi znany
jak to mówią stare ale jare

Anonimowy

@Chemas niemniej doskonałe i uniwersalne, a z tych młodych to nikt tego nie zapoda, bo nie zna

Chemas

@Kontrabanda

No niestety

Proszę czekać…