HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

13.01.19 5
Zasumitra

Od tego dnia do katastrofy ekologicznej dzieli nas już bardzo niewiele czasu. Zmiany w ekosystemie mogą nastąpić już nawet w ciągu 20 lat. A więc doświadczy tego jeszcze moje pokolenie! Nie bądźcie samolubni, szanujcie planetę!

Oto co można zrobić:

- przesiąść się do komunikacji miejskiej;
- ograniczyć lub zaprzestać spożywać mięso;
- kupować produkty ekologiczne, używać toreb wielokrotnego użytku;
- nie palić substancjami szkodliwymi dla środowiska;
- wspierać inicjatywy pro środowiskowe;

Brehen

@Zasumitra to wszystko przez dziki i Ju ju ju jurka owsia owsiaaaa ka.

rolnik_postepowy

@Guadalajara Co? Zorganizował lata temu szczytną akcję, która można by rzec połączyła Polaków, aby później zacząć mieszać się politykę, robić jakieś machloje ze swoimi spółkami córkami czyli różnymi melonami i mrówkami (przypominam, że sprawę w sądzie przegrał, bo miał tak trudne zadanie, jak dostarczenie faktur). Na krytykę odpowiadał lataniem po stołach, a dziś rezygnując z funkcji prezesa WOŚP mamrotał pod nosem, że to dziki kraj. Nie mam nic do samej orkiestry, bo robią dużo dobrego, ale tego pajaca w czerwonych portkach nie trawię. No ale sam mówił róbta, co chceta. Nożownik widać go posłuchał.

Anonimowy

@rolnik_postepowy ale tu akurat miał rację, Polska to dziki kraj

rolnik_postepowy

@Kontrabanda Nie mówię, że jest normalnie. Zresztą takie rzeczy dzieją się na całym świecie i będą się działy. Wrzuciłem do puszki WOŚPu i osobiście czuję się urażony tym, że ten ślepy jąkający się pajac tyle gadający o miłowaniu się i pomaganiu sobie nawzajem nazywa mój kraj dzikim, bo akurat taka, a nie inna imba odwaliła się na jego koncercie. Niech odchodzi. Mam nadzieję, że nie będę już musiał oglądać kłamliwej gęby tego choleryka.

Zasumitra

@rolnik_postepowy "To jest momentami dziki kraj" – tak powiedział.

Proszę czekać…