HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

W moim mieście żałoba 18
Zasumitra

Postanowiłem uszanować wolę Prezydenta m. st. Warszawy.

A jak jest w Waszych miastach i jaki jest Wasz stosunek do organu prezydenckiego?

Adrenochrom

@Zasumitra jebać go

ZSGifMan

@Adrenochrom

Adreno – może tak nie pisz, bo byłaby wielka szkoda jakbyśmy się musieli pożegnać, a poza tym to trupa?!


Adrenochrom

@ZSGifMan No dobra przyznaje sie, jestem nekrofilem gawędziarzem.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Ciężki dowcip ;D


Adrenochrom

@ZSGifMan Życie to nie je bajka.

ZSGifMan

@Adrenochrom

> Życie to nie je bajka.

A na koniec i tak wszyscy pójdziemy do piekła :[]


Adrenochrom

@ZSGifMan Spoko pewnie mają tam klimatyzacje.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Wiadomo – się okaże dopiero na miejscu, ale najlepiej z aklimatyzacja będą mieli ci pigmeje i te wszystkie zulusy ;p


Adrenochrom

@ZSGifMan Też znasz Zulu Gulę czy jakoś tak?

ZSGifMan

@Adrenochrom

Nie znam żadnego Makumby ;)


Adrenochrom

@ZSGifMan A Makumba ska, Polska Afryka Polska???

ZSGifMan

@Adrenochrom

Tja!
A nie wiem czy wiesz, ale najgorsza dla skina jest co roku zima ;p


Adrenochrom

@ZSGifMan Każdy to wie…,"rzygam na Was" – Bonus BGC xD

Adrenochrom

@ZSGifMan Chyba każdy to wie :)

ZSGifMan

@Adrenochrom

Pewnie tak…


rolnik_postepowy

@ZSGifMan Kurła, całe szczęście, że już przestali o nim gadać. Już myślałem, że go za chwilę beatyfikują. Politycy i dziennikarzyny, to hipokryci, ale ci dwaj "panowie" już odpłynęli całkowicie: https://www.youtube.com/watch?v=6yO8nj5hRgc&t=7s

ZSGifMan

@rolnik_postepowy

Dokładnie!
Mnie już szlag trafiał, bo rozpływali się nad nim jak nad ojcem świętym, gdy tymczasem jak podpadł POlityczniałom platfusowym jakoś ze dwa lata temu, to oni sami na nim regularnie psy wieszali i są te nagrania cały czas w sieci, ale debile widać zapomnieli i nagle im się we łbach wszystko poprzestawiało i nic tylko ciągłe litanie o nim wspaniałe i jak o jakimś świętym chyba i te krokodyle łzy… słabe w huk!

Już normalnie myślałem, że nigdy nie skończą!
A zwykły człowiek dostanie nożem i zdechnie w rowie, to tylko jakaś mała wzmianka w kronice kryminalnej gdzieś na przedostatniej stronie, a jak jakiś polityczny dostanie w czapę, to zaraz skandal i na kolanach całą Polskę by najchętniej widzieli jak się modlą za niego!
No a nie daj boże, żeby to był z totalnej opozycji, to wtedy jest to co widzieliśmy, czyli morderstwo na tle nienawiści politycznej i zbrodnia przeogromna!


Sikorski to dla mnie taki nieco bardzie elokwentny i lepiej wykształcony Nowak, czyli zwykły cwaniak i polityczny karierowicz, a Lisa nie trawię, bo to farbowane, podłe i zdradzieckie bydle jest.


Proszę czekać…