FDB.PL 1126 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Naprawcie lajkowanie wypowiedzi pod filmami 20
ar23s

Okazuje się, że można samemu sobie dać łapkę w górę albo w dół, a taka możliwość jest kompletnie bez sensu.
Proszę to naprawić. Z góry dziękuję.

Adrenochrom

@ar23s Mi się podoba taka opcja.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Mnie też :P


ar23s

@ZSGifMan @Adrenochrom
Ja rozumiem, że takie oszukiwanie systemu może dawać dozę bliżej nieokreślonej satysfakcji, zwłaszcza tutaj na portalu, gdy nie widać obok danego lajka jego autora. To wygląda jak takie wasze ciche przyzwolenie na to, żebym tutejszym trollom (i najwidoczniej wam) było na rękę i żyło się fajniej. System lajków powinien uwzględniać głosy ludzi z zewnątrz, a nie siebie samego, bo to jakiś cyrk na kółkach. Nie ma możliwości sprawdzić, kto faktycznie wziął udział w dodaniu konkretnej reakcji. Administrator wybrnął nieco z sytuacji tutaj na forum, dając limit bodajże 50 postów, zanim user otrzyma możliwość oceniania cudzych wypowiedzi, bo co poniektórzy minusowali was jak najęci. Tutaj mieliście z tym problem, ale z samowolką z lajkami pod filmami to już nie macie, mimo, że w obecnej formie szkodzą w równym stopniu? Ah te podwójne standardy ;)

ZSGifMan

@ar23s

To nie jest tak do końca jak podejrzewasz i chodzi właśnie o poruszony temat – trolle!
Nie widać, kto, nie widać za co, nic nie widać a łapy w dół lecą, to przynajmniej jedną sobie można odkliknąć w górę ;)

I wyjaśnijmy sobie – ja nie klikam własnych jak najęty, te plusy i minusy na forum też mnie nie bawiły, ale w walce ze skrytymi minusowaczami trzeba być stanowczym i skoro nie uda się mieć listy, kto plusował, kto minusował, to przynajmniej z czasem się można poratować takim jednym "awaryjnym" głosem ;D
Choć mnie też się to nie podoba, powinna być przejrzystość.


Grzegorz_Derebecki

@ar23s wiem o tym błędzie jest na mojej liście todo :)

GotenPrinceCG

@ar23s

Mi także podoba sie taka opcja

ZSGifMan

@Grzegorz_Derebecki

To lista Twoja "to do" się chyba zwiększy o jeden wysoki priorytet :)

Grzesiek, a jesteś zainteresowany o wiele bardziej poważnym "niedopatrzeniem" w systemie ocen niż to tutaj?
Tylko to jest za duży problem żeby pisać na forum i nie podam go otwarcie, bo mógłby wywalić pół portalu do góry nogami jakby się niepowołane osoby dowiedziały co i jak, więc opiszę na priv żebyś był świadomy i poinformowany, lecz niestety moja próżność nie pozwala mi przemilczeć, że to ja to odkryłem ;D
Heehee XD

Wpadłem na to dosyć dawno, bo jakoś ponad pół roku temu, długo się też wahałem czy podjąć ten temat, bo wtedy byłem tu jednak dosyć krótko, a teraz już się w pewnym stopniu "zadomowiłem", to już na pewno wiesz, że jestem odpowiedzialnym użytkownikiem, a nie jakąś psują, hehe… i żeby nie pisać po próżnicy, to sprawdziłem przed chwilą i dalej jestem w stanie tym czymś manipulować, choć tego oczywiście nie robiłem/nie robię :]


GotenPrinceCG

@ZSGifMan
Jakbyś NIE wiedział Grzegorz jest tutaj adminem ,więc pisząc do niego lepiej ostrożnie dobieraj słowa .

ar23s

@GotenPrinceCG
Ten admin zadał ci pytanie pod filmem "Wymazać siebie", jakbyś jeszcze nie zauważył ;)

ZSGifMan

@GotenPrinceCG

Gokus!
Ty jesteś mega śmieszny typ, serio! ;)
Naprawdę mnie rozbawiłeś i humor mi się praktycznie zawsze poprawia jak coś czytam co wyszło w mękach spod twego palca ;D




@ar23s

No właśnie, kilka osób tam czeka niecierpliwie na odpowiedź, a jakby Goku miał problem z trafieniem tam,
to to tam jest… dokładnie ▷ TUTAJ ◁   ;D


ar23s

@ZSGifMan

No bo widzisz, Gokus nie spodziewał się w dyskusji samego administratora i poszedł zmienić pieluchę.

ZSGifMan

@ar23s

A swoją drogą, to przywiało tu już chyba praktycznie wszystkich stamtąd, wiec ciekawe czy coś nas jest jeszcze w stanie zaskoczyć, jak sądzisz?


ar23s

@ZSGifMan

Jedyne co mnie zaskoczy, to kolejne potencjalne posty dziwnej treści od Gokusa :D

ZSGifMan

@ar23s

Ale trzeba przyznać, że tu do tej pory nie pokazał jeszcze w pełni na co go stać, więc jego klasa w pełnym blasku dopiero przed nami ;D
Jest na co czekać, hehe ;)


Adrenochrom

@ZSGifMan Przecież to ewidentny troll.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Goku trzeba przyznać, że jest… nietuzinkowy ;)

Na innym forum Marac próbował się kiedyś jakiś czas temu dowiedzieć coś więcej na temat głupoty, którą ten wpisał centralnie w temacie i już nawet nie pamiętam o czym konkretnie gadali, ale co pamiętam to to, że się pośmiałem do łez!
Marac oczywiście sobie kpił, no ale ten ;D


Marac

@Adrenochrom
> Przecież to ewidentny troll.

Właśnie nie. Gokus ma pewne… jak by to nazwać… deficyty i to co wygląda na trolling jest niestety przez niego pisane na poważnie.




@ZSGifMan
> Tylko to jest za duży problem żeby pisać na forum i nie podam go otwarcie, bo mógłby wywalić pół portalu do góry nogami jakby się niepowołane osoby dowiedziały co i jak

Ale jak już zostanie załatane, to prosimy o case study. :)

Chemas

@Adrenochrom

Nie nie, co to to nie, to Az tylko

ZSGifMan

@Marac

> Ale jak już zostanie załatane, to prosimy o case study. :)

Oczywiście, z wielką przyjemnością, lecz na razie to chyba tylko mogę Tobie na ucho powiedzieć, bo dostałem oficjalne potwierdzenie wpisania na listę "to do" ;)
Także cały czas wymaga załatania…


Marac

@ZSGifMan Nie trzeba, poczekam. Nie pali się.

Proszę czekać…