KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Durne gry 15
Adrenochrom

Wolicie gry w trybie single player czy może multi?

ZSGifMan

@Adrenochrom

I takie i takie.

Samemu się też fajnie gra, ale nie ma to jednak ja multiplayer, lecz tylko z kumplami. Najlepsze były kiedyś organizowane lan party, gdzie każdy przynosił kompa i wpinało się je w sieć i giercowaliśmy w jednym pokoju. Z łezką w oku wspominam też czasy grania po sieci na uczelni jakoś w latach 90-tych, to było coś! Sala pełna ludu i wszyscy cięli w Quake’a ;D Były jakieś specjalne mapy, byli nawet tacy co robili te mapy i było tego.
Sam nawet w pewnym momencie sporządziłem wersję Quake’a I bez dźwięku z tylko jedną mapą sieciową okrojoną do granic możliwości i wcisnąłem go na jedną dyskietkę 3.5 cala! :]

Potem na początku lat 2000 organizowałem parę imprez w biurze i graliśmy w Quake’a I i II oraz w Outlaws. To były piękne czasy, kilku chłopa z piwem w rękach i słuchawkami na głowach siedzą w biurze po nocy i z zaciętymi minami biegają po planszach z żądzą krwi ;p


Adrenochrom

@ZSGifMan Urzekająca historia, naprawdę chylę czoła :) Przed chwilą pograłem jakieś dwie godzinki w tego Wolfensteina II i rozczarowałem się. Ja na razie to spory zawód, jakieś 6,5/10 – najsłabsza część.

ar23s

@Adrenochrom
Po pierwsze, durny to jest tytuł tego tematu. A co do jego treści to już inna sprawa. Gry mają z założenia sprawiać rozrywkę, nieważne czy to singiel, czy tryb wieloosobowy. U mnie osobiście przewagę mają te pierwsze. Wszystko zależy od naszych preferencji i danego tytułu w który się zagłębiamy. Na ten przykład pamiętam, że bawiłem się świetnie w "SWAT 4" na każdym z omawianych trybów. Ile użytkowników tyle osobistych wspomnień, historii czy opinii.

Adrenochrom

@ar23s jakiś durny tytuł

ar23s

@Adrenochrom
Jakby wyszedł spod ręki kogoś po wpływem procentów na przykład. Who knows?

Adrenochrom

@ar23s Tylko jakiś naćpany idiota\geniusz mógł go wymyślić.

ar23s

@Adrenochrom
Jaka skromność. Chylę czoła.

Adrenochrom

@ar23s Prowokujesz mnie swopimi durnymi tekstami.

ar23s

@Adrenochrom
Mów do ręki.

Adrenochrom

@ar23s Twoja stara Ci tak mówi.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Kolmdałn, bołtofju :P


Adrenochrom

ZSGifMan A nie bo powino być: Calm down and listen Andrew Eldritch psie jebny :)

ZSGifMan

@Adrenochrom

To może po pijaku, ale na trzeźwo raczej jestem grzeczny.


Adrenochrom

@ZSGifMan Pożartować zawsze fajnie, a wracając do gier to pograłem trochę w tego Battlefielda V i nawet fajna gierka.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Mnie się przypomina Mafia dwójka i pograłbym, wyjechał sobie na miasto Corvette’ą z 56 roku, postrzelał z Tommy Guna, ale jakoś nie mam czasu zabrać się za instalację, do tego była masa patchy i jakoś nie mogę do tego przysiąść, a jeszcze wymieniam sporo kompów na nowe z dziesiątkami, ciągle za mną łazi zakończenie roku itp.
     
Ale może jakoś niebawem się jednak uda…


Proszę czekać…