HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

  I N N E 85
ZSGifMan
                                                                                                                           Hahaha, żartowałem! ;D


To nie to "inne" co myślicie, tylko wszystkie inne tematy, które nie zostały jeszcze poruszone na forum. Można tu pisać co się komu żywnie podoba i… to będzie jedyne takie miejsce, gdzie nikt nikomu nie powie, że jest jakiś offtop!



             No to zaczynamy . . .


                 ◉◉
                 ╰╯



    


Adrenochrom

ZSGifMan Ta muza rozperd@la wsio https://youtu.be/15i9GCeOCeg

rolnik_postepowy

@ZSGifMan A już myślałem, że na filmzjebie się ogarnęli ;/

Adrenochrom

@rolnik_postepowy do Ałszwitz ich

ZSGifMan

@ar23s

Hehe, wszystko zależy od Was :]




@Adrenochrom

Fajny początek, taki jakby punkowy, gitara rytmiczna świetna.




@rolnik_postepowy

Oni tam na FW już tylko zjeżdżają w dół wprost do rynsztoka.


Anonimowy

@ZSGifMan Odnośnie alkoholu, bo ten wątek przykuł moją uwagę… To wg mnie whisky jest troszkę przereklamowane. Takie mydło. Ja do skromnie. Lubię cydr. I taki drink, kamikaze. Ma do tego fajny kolor. Niebieski. I ogólnie takie jakieś eksperymenty. Bo piwo mi nie do końca leży. Takie zwyczajne. A wódka może być, ale w drinku. Bo taką samą to wg mnie bez sensu. Jeszcze lubię likier Stocka. Ale Ja i tak bardziej pije tak dla smaku, a nie żeby się upić. Nie lubię mieć kaca. Czuję się jakby wiercono mi w każdym zębie. Źle to znoszę. Może za rzadko piję.

ZSGifMan

@Akira_Kurosawa

Whisky przereklamowane mydło?
Niestety pewnie piłeś jakąś za tanią, lub co gorsze szmatławego udawacza whisky jakich pełno po marketach i dlatego takie odczucia i nieciekawe wrażenia. Zapewniam Cię, że odpowiednia jakościowo jest dobra, ale jeśli i tak nie smakuje, no to OK.




@Adrenochrom

To jest fajny i damski barowy klimat:

Modern Noir Songs


KRCK

@ZSGifMan "Oni tam na FW już tylko zjeżdżają w dół wprost do rynsztoka."

Akurat w przypadku forum inne zapadła jak najbardziej słuszna decyzja i zgoda, że rynsztok to idealne miejsce dla rolnika.

"Można tu pisać co się komu żywnie podoba i… to będzie jedyne takie miejsce, gdzie nikt nikomu nie powie, że jest jakiś offtop!"

Czyli dajesz słowo, że nigdzie indziej nie będziesz robił offtopu? :-)

"Whisky przereklamowane mydło?
Niestety pewnie piłeś jakąś za tanią, lub co gorsze szmatławego udawacza whisky jakich pełno po marketach i dlatego takie odczucia i nieciekawe wrażenia. Zapewniam Cię, że odpowiednia jakościowo jest dobra, ale jeśli i tak nie smakuje, no to OK."

Polecam tego Pana. Zna się na rzeczy, ciekawie opowiada, wiedzę merytoryczną łączy z anegdotami i świetnie się nosi. https://www.youtube.com/user/openbarpl

@Akira_Kurosawa
"wg mnie whisky jest troszkę przereklamowane. Takie mydło." Też nie lubiłem przez bardzo długi czas, od pewnego czasu zaczęła mi wchodzić, choć tylko blend z colą i muszę przyznać, że posmakowała.

"Może za rzadko piję."

Najpewniej. Mam ten sam problem i nawet po stosunkowo niewielkiej ilości alkoholu cierpię katusze nazajutrz. Polecam sok warzywny i solidny, mięsny posiłek albo przynajmniej rosół. :)

ZSGifMan

@KRCK

Nie napisałem, ze nie będę robił nigdzie offtopu, ale obiecuję, że jak już go zrobię, to będzie on zawsze jak do tej pory dosyć malutki i niezbyt dokuczliwy. Pisałem natomiast, że TU nie ma żadnych konkretnych tematów, no i można pleść co komu ślina na język przyniesie… takie "gadajta co chceta" ;p

Z dobrych i najlepszych znawców trunków, to tylko Wiesław Wszywka!


rolnik_postepowy

@ZSGifMan Ten kłamliwy hipokryta nad Tobą jest głupszy niż ustawa przewiduje.

Adrenochrom

@rolnik_postepowy Może to on wymyślił tą ustawę, kto go tam wie???

ZSGifMan

@rolnik_postepowy

DZIENNIK USTAW
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
Warszawa, dnia 31 stycznia 2019 r.
Poz. 1297
ROZPORZĄDZENIE PREZESA RADY MINISTRÓW
z dnia 31 stycznia 2019 r.
w sprawie ustalenia poziomu głupoty na najbliższy rok
Na podstawie art. 532 ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 r. ‒ Ordynacja podatkowa (Dz. U. z 2018 r. poz. 1800, z późn. zm.)
zarządza się, co następuje:
§ 1. Można być głupim tylko trochę, bo więcej głupoty to już przesada
§ 2. Kto będzie głupszy niż przewiduje ta ustawa podlega karze chłosty i więzienia do lat 5-ciu


XD


Adrenochrom

@ZSGifMan A nie bo za to grozi 25 lat więzienia lub 100 zł grzywny :)

ZSGifMan

@Adrenochrom

Raczej 100 milionów zł!


Dobra, cześć – muszę już spadać.
Na dzisiaj – bez odbioru :]


rolnik_postepowy

@ZSGifMan Myślałem, że tylko ja nie śpię.

Adrenochrom

@rolnik_postepowy Nie śpię więc nie śnie.

Chemas

@ZSGifMan
Haha skórcze mam :), ja też :)
Mianowicie czas na picie :)
Mistrzostwo

Anonimowy

@ZSGifMan Nie, nie. To była raczej taka dosyć popularna i chyba ceniona. No i nie był to pierwszy lepszy sikacz z marketu. Zwyczajnie mi nie leży.

@KRCK Z colą to tak. Dało się pić. Ale sama whisky, to nie dla mnie. Chociaż może kiedyś "dojrzeje" do niej.

Chemas

@Akira_Kurosawa

Rum jest dobry z colą

Albo do herbatki

PS
https://www.youtube.com/watch?v=Ef1uZUY8deg
Stuhr mlody jest the best

Proponuję 55 minutę

Zasumitra

ZGIF,

1. Rozporządzenie to nie ustawa
2. Przestępstwa mogą być określone wyłącznie w ustawach

więcej wiedzy, mniej uprzedzeń ;).

ZSGifMan

@Zasumitra

Luz koleżko!
Toż to tylko był żarcik na szybko zrobiony udający coś tam urzędowego i wziąłem pierwsze lepsze do wklejenia, podrobiony jakiś kolejny świstek nie wart użycia zamiast papieru toaletowe, a nie jakaś śmiertelnie poważna napinka ustawo twórcza! :P




@Akira_Kurosawa

No to trudno, nie musisz wszystkiego lubić, a jak Ci nie smakują łiskacze, to szkoda.
Może jednak kiedyś… ;)




@rolnik_postepowy

No widać nie tylko Ty… a teraz śpisz, czy nie?
Bo ja nie śpię i tu waruję :)


Adrenochrom

@ZSGifMan Uwaga reaktywuje inne, jestem antagonistycznym szopem praczem!

ZSGifMan

@Adrenochrom

Jeden dzień przerwy i odpoczynku to żadna tam wielka reaktywacja :)

A jak był czas, że w kinach leciało Matrix – Reaktywacja, to krążył śmieszek, że matriks-remasturbacja… słyszałeś to wtedy, kojarzysz?


Adrenochrom

@ZSGifMan Nie byłem wtedy zbyt zajęty masturbacją :D

ZSGifMan

@Adrenochrom

Akurat nie o to pytałem i nie o to chodziło, ale dobrze, że miałeś inne zajęcia :)


Adrenochrom

@ZSGifMan Rozwijałem się duchowo i samo doskonaliłem.

ZSGifMan

@Adrenochrom

W klasztorze… Shaolin ;D


Adrenochrom

@ZSGifMan Na górze Świętej Anny :D

ZSGifMan

@Adrenochrom

A na Jasnej Górze?


Adrenochrom

@ZSGifMan W Twardej Górze xD

ZSGifMan

@Adrenochrom

Maczuga Herkulesa ;D
( w Parku Ojcowskim )


Tu panna odleciała:
https://www.youtube.com/watch?v=aALPmwoMros


Chemas

@ZSGifMan
Jak INNE to INNE, co ty na to:

https://www.youtube.com/watch?v=1t-gK-9EIq4

Tak sobie przegląd robię :)

ramsayek

@ZSGifMan alkohol to najlepsze co ludzie wymyślili :)

ZSGifMan

                         
Osobiście najwięcej piję piwa, ale Adreno zaraz powie, że to zamuła i są lepsze "patenty" i pewnie ma rację, tylko że nie na codzienne używanie…
                         



Adrenochrom

@ZSGifMan fajne flachy xD

ZSGifMan

@Adrenochrom
                    
Ktoś miał całkiem niezłego pomysła ;D
                    
A swoją droga to ziele jest zakazane niby w jeszcze tylu krajach, a wszędzie nic się innego nie znajduje, tylko koszulki, bonga, jakieś akcesoria do blantów itp. Niezły paradoks ;)
                         


ZSGifMan

@Adrenochrom
                    
Ło nie, to jakaś masakracja, chyba szlaufy pospolite na Zalesiu Wzgórnym ;p
                    
A potem lala przyjmie w ten rozdziawiony dziób ;D
               


KRCK

@Akira_Kurosawa "Z colą to tak. Dało się pić. Ale sama whisky, to nie dla mnie. Chociaż może kiedyś "dojrzeje" do niej."

Wiem o co chodzi, chociaż szczerze mówiąc, to żadna strata, są lepsze, ważniejsze rzeczy od whisky. ;)

@Zasumitra "więcej wiedzy, mniej uprzedzeń ;)."

:)

@ZSGifMan "Nie napisałem, ze nie będę robił nigdzie offtopu, ale obiecuję, że jak już go zrobię, to będzie on zawsze jak do tej pory dosyć malutki i niezbyt dokuczliwy. Pisałem natomiast, że TU nie ma żadnych konkretnych tematów, no i można pleść co komu ślina na język przyniesie… takie "gadajta co chceta" ;p"

Malutki?
Co rozumiesz przez konkretne tematy? Domyślam się, ale wolę spytać bezpośrednio.

ZSGifMan

@KRCK
               
Już nie bądźmy tacy surowi, nie wiem co macie z tymi offtopami, każdemu się trochę zdarza.
               
Jakieś małe to znaczy na post czy dwa, zawsze się komuś coś czasem przypomni przy okazji jak ktoś coś wspomni i trudno się wtedy przerzucać na jakieś specjalne tematy do tego i człowiek coś tam sobie wtrąci, no i o to właśnie mi chodziło, ale nie będą to już ciągnące się całymi stronami dywagacje, hehe ;)
                    


Chemas

@ZSGifMan

Również nie rozumiem tego całego zamieszania z offtopami

ZSGifMan

@Chemas
                         
Czasami są jakieś mniej lub bardziej luźne tematy i można sobie pogadać, to wiadomo – dyskusja prędzej czy później nieco zbacza jak ktoś coś wspomni innego, ale…
                         
Niektórzy to mają jakiegoś powiedzmy "hopla" i śmiertelnie poważne tematy i zaraz awantura sroga jak się człowiek coś wypowie o czymś nieco innym niż jest temat.
Też tego nie rozumiem.
                         


Adrenochrom

@ZSGifMan Hmmm… widzę, że zdobyłeś już czarną odznakę za komentowanie, przez to czuję sie gorszy bo mam tylko czerwoną, musze walic komentarzami na prawo i lewo jak poyebany :)

ZSGifMan

@Adrenochrom
                         
Faktycznie, a Ty co? Sprawdzasz mnie ;p
                              
Hehe, ale pamiętam jak zacząłem tu więcej pisać niż tylko kilka zdawkowych postów, to co ja się w głowę nadrapałem skąd się te punkty biorą, a na samym początku to mi się nawet wydawała, że skoro nazywa się "aktywność", to za aktywność w zaglądaniu tu na portal one są i.. zaglądałem co chwilę ;D
                         

Chemas

@ZSGifMan

Zgadza się. Przecież to jest jak w realu, zaczyna się jakiś konkretny temat, dajmy na to na spotkaniu w knajpie, idzie sobie swoim prostym torem, ale za jakiś czas zaczyna się zbaczanie na inne tory :)

ZSGifMan

@Chemas

Niektórzy są jednak sztywni niczym piosenkowy "Pal Azji" ;) i nie są w stanie tego zrozumieć, no i wtedy afera gotowa…
                                              
Każdy kiedyś ma ochotę coś dopowiedzieć, bo coś się przypomni o czym się pomyśli itp. nie ma w tym nic dziwnego.
                                                                

Chemas

@ZSGifMan
No przecież to takie normalne.
Jednak pomiędzy gaworzeniem w knajpie, a forumowym jest duża różnica. W knajpie, jak kogoś poniesie za bardzo, to może mieć od razu reakcję na to, no i od razu wiadomo, że się należy

ZSGifMan

@Chemas

+

                                   

Doskonale to wiem i widzę to identycznie, najbardziej w trakcie tych dyskusji w internetach mnie zawsze boli, że mam taki znikomy na nią wpływ i niewiele mogę zrobić. Większości rzeczy stąd bym w twarz nigdy nie usłyszał, no ale tu wiadomo – hulaj dusza, gadajta co chceta i co bardziej cwany ma zaraz (niby) rację. Ja zawsze komuś mówię dokładnie tyle, na ile jestem w stanie mu to w każdej chwili powtórzyć prosto w oczy, ale mądrale i smarkateria gada co chce i nie ma żadnej świętości dla niektórych…

                                                                      

KRCK

Czyżby nadszedł sezon polowań?

ZSGifMan

@KRCK

Nie wiem wprawdzie na co, ale możliwe, lecz mnie jednak to niewiele obchodzi ;)
                         

                         

Proszę czekać…