FDB.PL 1126 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Zapowiedź: Powiadomienia 16
Grzegorz_Derebecki

Cześć

Wiele osób wspominało mi, że przydały by się tutaj powiadomienia na FDB.
Pracuje obecnie nad tą funkcjonalnością.

https://cl.ly/c5ac09d9185b

Zasumitra

@Grzegorz_Derebecki To byłaby znakomita opcja i nie przeszkadzałby już tak bardzo spam.

Anonimowy

@Grzegorz_Derebecki Tak, tak, tak. Marzyłem o tym. Powiadomienie widoczne po zalogowaniu. Klikasz i odsyła do odpowiedzi. To byłoby bardzo wygodne.

Adrenochrom

@Agnieszka_Chmielewska_Mulka To mały krok dla Grzegorza, a duży dla użytkowników portalu.

rolnik_postepowy

@Adrenochrom I o takie fdb nic nie robiłem.

Anonimowy

@Grzegorz_Derebecki Tylko mam jeszcze pytanie. Kiedy będzie można się spodziewać tej funkcji?

ZSGifMan

@Grzegorz_Derebecki

SUPER!!!

Świetna wiadomość, bardzo się cieszę na taką funkcjonalność i Twoja reakcja pokazuje, że słuchasz próśb i głosów sensownego zapotrzebowania na pewne niezbędne dodatki. Wielki plus! :))


Może nie wykorzystam limitu dobrego serca dla użytkowników FDB jak poproszę o pochylenie się nad kolejną funkcją jaka wydaje mi się byłaby dosyć potrzebna i aż dziwne, że jej brak.

Mowa o wyszukiwaniu w dodawanych treściach – gdy wchodzimy w oceny filmów/seriali oraz osób kina pojawia się filtr i można sobie zawęzić wyniki, zobaczyć z danego okresu wyszukać po nazwie itp. Natomiast często gęsto, gdy potrzebuję sprawdzić kontrybucje jakiegoś tytułu, to nie mogę wyszukać wszystkich pozycji dla danego tytułu kilkoma warunkami, tylko muszę… przeklikać się przez kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt stron i zapamiętywać co jest dodane a czego nie ma, albo nawet czasem zapisywać na kartce jeśli jest tego dużo, a czasem jest.
To we własnych "treściach", natomiast pewna analogia występuje jeszcze odnośnie wchodzenia we "współtworzone" (filmy/osoby) czy to u siebie, czy u kogoś, ale głównie u innych osób. Domyślnie pokazuje tylko pod względem największej punktacji i lista jest kreowana malejąco, a gdyby się tak dało zmienić kryteria np po dacie, wyszukać tytułem itp. Też byłoby super i ułatwiło sprawdzenie pracy kogoś innego.

Bardzo bym prosił o wzięcie pod uwagę w przyszłości :]
Z góry dziękuję!


Siwy1984

@Grzegorz_Derebecki

Oj byłoby pięknie , bardzo brakuje tutaj tej funkcji.
Czekam z niecierpliwością..
Pozdrawiam : )

ZSGifMan

Wiem, że jak się czasem rozpiszę, to strasznie dużo tego jest, ale jakby ktoś się mógł odnieść do mojej propozycji byłbym bardzo wdzięczny :)


ar23s

@Grzegorz_Derebecki

Kiedy można się spodziewać tej nowej funkcjonalności?

Grzegorz_Derebecki

@ar23s Nie chce obiecywać terminu, jak skończę będzie :) Ale jest już bliżej niż dalej.

Mały update. @ZSGifMan @Siwy1984 @Akira_Kurosawa @Zasumitra

https://cl.ly/93ff37cc9e42

ZSGifMan

@Grzegorz_Derebecki

Wspaniała wiadomość, tym bardziej, że widzę iż od razu poszedłeś za ciosem i uzyskamy szybki bezpośredni dostęp i podgląd do wiadomości prywatnych, a tego też brakowało i na pewno wszystkim się bardzo przyda!
                                   

Dziękujemy i cierpliwie czekamy na oficjalne ogłoszenie ostatecznego podłączenia tych funkcji :)
                                   

Siwy1984

@Grzegorz_Derebecki

Naprawdę fajnie to wygląda : )
Dziękujemy : )

BuziakL

@Grzegorz_Derebecki rewelacja! Ale plusika nie dostaniesz bo mam jeszcze zablokowaną możliwość dawania lajków :P
Tylko przemyśl sobie mechanizm dot. usuwania tych powiadomień.
Czy samoistnie będą znikać po jakimś czasie, tak jak ma to miejsce na innym portalu, czy ręcznie będziemy mogli je kasować. 3mam kciuki!

KRCK

@Grzegorz_Derebecki Krok w dobrą stronę. Duża poprawa funkcjonalności i wygody dla userów.

Proszę czekać…