FDB.PL 1127 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Ban na forum 4
Grzegorz_Derebecki

Cześć :)

Dodałem małą a przydatną funkcję (nie widoczną dla normalnych użytkowników). Osoby które będą źle zachowywały się na forum po prostu nie bedą miały możliwości pisania i oceniania postów. Tym o to sposobem nie będzie trzeba ich całkiem usuwać z serwisu a tylko z forum.

Dlaczego takie rozwiązanie? Czasem cieżko dać komuś bana na cały serwis za to, że gdzieś nerwy go poniosą. Teraz będzie można łatwiej podjąć decyzję o zablokowaniu kogoś tylko na forum.

Adrenochrom

@Grzegorz_Derebecki Możesz przetestować tą funkcje na mnie? Ile trwa taki ban boży?

Grzegorz_Derebecki

@Adrenochrom jak kogoś obrazisz np to musisz go ładnie przeprosić. Dla niektórych to może być wieczność. Test włączony, napisz do mnie jak będziesz chciał go zakończyć :)

Adrenochrom

@Grzegorz_Derebecki Dobra chcę go zakońvczyć :)

ZSGifMan

@Adrenochrom

> Dobra chcę go zakońvczyć :)

HAHAHA! ;D
Coś strasznie szybko Ci się tych testów odechciało? :P




@Grzegorz_Derebecki

Piszesz "ban na forum", ale rzeczona sytuacja z wczoraj miała miejsce w wiadomościach pod nowościami filmowymi, czy to też forum?
A wypowiedzi pod filmami na ich stronach, co z nimi?

P.S.
Niewątpliwie decyzja bardzo sprawiedliwa i dla zapewne niektórych dosyć łaskawa :)


Proszę czekać…