KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Osobiste wynurzenie 41
Adrenochrom

Zakochałem się w swojej szefowej, ciekawe co będzie dalej…

Elizabeth_Linton

@Adrenochrom Jestem już zajęta, więc nic.

Adrenochrom

@Elizabeth_Linton Bez urazy ale i tak pewnie jesteś brzydka, poza tym masz na imię Katarzyna co od razu cię dyskwalifikuje w moich szczerych oczach :)

Elizabeth_Linton

@Adrenochrom Ale jestem twoją szefową.

Adrenochrom

@Elizabeth_Linton Pomarzyć zawsze możesz hihihih

Elizabeth_Linton

@Adrenochrom XD

Naprawdę się w niej zakochałeś? Taka ładna?

Adrenochrom

@Elizabeth_Linton Nie chodzi o wygląd ale o całokształt, jest niesamowita :)

Elizabeth_Linton

@Adrenochrom Wytłumacz w czym rzecz.

Adrenochrom

@Elizabeth_Linton Po prostu jest zjawiskowa i błyszczy pełnym blaskiem gdziekolwiek się pojawi.

Elizabeth_Linton

@Adrenochrom Same ogólniki.

Adrenochrom

@Elizabeth_Linton Jest super kobietą i ma najpiękniejsze imię :)

Adrenochrom

@Elizabeth_Linton Hehe widze, że masz poczucie humoru, na imię ma oczywiście Ania :)

Elizabeth_Linton

@Adrenochrom Ania z Zielonego Wzgórza. No to zachowuj się przy niej a będzie dobrze :)

Adrenochrom

@Elizabeth_Linton Wydałem 1400 zł na 2 bilety na koncert The Sisters of Mercy w Londynie, może pojedzie ze mną?

Elizabeth_Linton

@Adrenochrom Już kupiłeś? I pojedziesz na koncert aż do Londynu?

Adrenochrom

@Elizabeth_Linton Ale to dopiero we Wrześniu,a równo za miesiąc od września grają u mnie we Wrocławiu.

ZSGifMan

@Adrenochrom
     
Dobra, no to problem mamy zasadniczo nakreślony, ale jak to wygląda wiekowo?
Ile jest starsza i najważniejsze, wolna??
     

Adrenochrom

@ZSGifMan Niby ma tyle samo lat co ja, podobno ma męża ale chyba są w separacji czy coś w ten deseń?

ZSGifMan

@Adrenochrom
     
Dobrze, dobrze, jak najlepiej dla Ciebie, ale czy nie dzieciata przypadkiem?
          


Adrenochrom

@ZSGifMan Tak, a to ją wyklucza?

ZSGifMan

@Adrenochrom

Nie, tego nie mówię, bo na miłość nie ma rady, ale z doświadczenia mojego kumpla wiem, że to ciężki kawałek chleba jest, tzn. próbować jakoś znaleźć sobie miejsce między matką a dzieckiem/dziećmi!
No i dochodzi jeszcze drugi facet, tu ojciec i to bardzo utrudnia relacje.


Anonimowy

@Adrenochrom Nie chcę Cię zasmucać, ale pewnie nic. Relacja szef-pracownik i tyle. Zresztą sam wiem po sobie że nawiązywanie głębszych relacji z szefem/szefową to nic dobrego. Tak się złożyło że kiedyś, w mojej byłej pracy, moją szefową została dobra koleżanka. Taka nawet więcej niż koleżanka. Tragedia. Źle się to skończyło. Na koniec rzuciłem tę pracę. I gdy o tym sobie przypomnę to chcę mi się na to wszystko rzygać. I do tego dochodzą plotki reszty pracowników. Masakra. Głupie uśmieszki, przytyki i aluzje. Zapadłbym się pod ziemię ze wstydu gdybym ich teraz spotkał. A ta przyjaciółka już nie jest moją przyjaciółką. Znajdź sobie jakąś inną kobietę. Tak będzie łatwiej i zdrowiej. Miłości szukaj gdzie chcesz, ale nie w pracy. A na pewno nie w gabinecie szefa.

ZSGifMan

@Adrenochrom
@Akira_Kurosawa

               


Adrenowi to się raczej takie scenki marzą :P




Fajna i znana piosenka, piosenkarka też niczego sobie :)

Sophie B. Hawkins – Damn I Wish I Was Your Lover


ZSGifMan

@Adrenochrom
               
Fajne, fajne, świetnie znane, klasyka gatunku. Annie miała wiele świetnych piosenek, ciekawe jaka jest najbardziej znana zwykłemu Kowalskiemu?
               
Wiem, że to już było, ale pasuje akurat tu jak ulał:

Robert Palmer – Addicted To Love


               


Adrenochrom

@ZSGifMan Fajne lalki jak żywe :D

ZSGifMan

@Adrenochrom

A propos lalek to przypomniało mi się coś takiego, tylko uprzedzam: pod żadnym pozorem nie oglądać podczas jedzenia ;D
               
https://www.mirror.co.uk/lifestyle/gallery/man-who-wears-suit-live-3808261
               
Niezła masakra, co? Powinno się takich artystów oddawać do utylizacji…
               


Adrenochrom

@ZSGifMan Zaraz obejrzę, bo właśnie spożywam swoje śniadanie w postaci 2 piw i szluga.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Lucky You ;D
               
Ja się nie mogę jakoś zebrać w kupę, bo mam robotę na horyzoncie, no a tak mi się nie chce…
               
A co do "Lucky" to jestem ciekaw co powiesz na to:
( link niespodzianka, a tutaj była jeszcze śliczna ;)

https://www.youtube.com/watch?v=4vvBAONkYwI

Swoją drogą pewnego czasu,t o każdy niby gardził popem, ale panna miała swój fanklub i każdy zdrowy na ciele i umyśle samiec z przyjemnością oglądał i słuchał. A słuchało się do jakiejś impry, w samochodzie itp.
                    


Adrenochrom

@ZSGifMan OK, przyznaje się bez bicia zdarzyło mi się w życiu posłuchać Britney ale jak miałem 15 lat teraz tym rzygam. Piosenka na walentynki https://youtu.be/Fw_m92wtSWE?t=492

ZSGifMan

@Adrenochrom
               
Czasem różne domorosłe wokalistki biją na głowę wszelkie muzyczno-koncernowe divy, zobacz taką piosenkarkę, tu akurat coveruje Nightwish, ale świetna jest:
                    
Nightwish – Sleeping sun {cover by Natalia Tsarikova}

Nie pamiętam czy już wrzucałem, czy nie.
Piękna, ma talent i ten niesamowity głos :)


Adrenochrom

@ZSGifMan Było już, fajna dziewucha i piosenka, ma talent.

ZSGifMan

@Adrenochrom
               
OK, czasem czegoś nie pamiętam, pewien wiek wyeksploatowana głowa itp ;D
               
Ale pewnie tak śpiewają anioły, szkoda tylko, ze ja się tego nie dowiem, bo idę prosto do piekła XD
               
The Pretty Reckless – Going To Hell




Adrenochrom

@ZSGifMan fajne i spoko blondyna 7/10

ZSGifMan

@Adrenochrom
                    
Taylor Momsen
                    
Nic nie urywa, ale faktycznie całkiem niezła jest:
                    
https://www.google.com/search?q=Taylor+Momsen&tbm=isch
                    


Anonimowy

@ZSGifMan Poprzebierane kukły… co za bełt. Za taką sztukę to powinni odrąbywać łapy. Syf. Po co coś takiego robić? Nie wstawiaj takich g.wien więcej. Miej Pan litość.

ZSGifMan

@Akira_Kurosawa
                    
Dobrze, przepraszam, obiecuję poprawę :P
Ale wyraźnie napisałem, że nie podczas jedzenia, co powinno odstraszyć co bardziej wrażliwych widzów. ;)
Poza tym to żadna sztuka, ja to wrzuciłem raczej w formie zapoznania się z rozmiarem i mnogością dewiacji toczących cały ten nowoczesny zachodni świat i co niesie ze sobą przyzwolenie na robienie wszystkiego na co tylko z nudów i zboczeń najdzie ochota.
                    


ramsayek

@Adrenochrom zalicz ją i rzuć pracę, hehe.

ZSGifMan

@Adrenochrom
                         
Minęło parę dni, to nam powiedz lepiej co tam słychać w pracy? ;D
                         

                         
Jakieś postępy? :P
                    


Adrenochrom

@ZSGifMan chyba dobrze Dostałem chyba upomnienie ustne.

ZSGifMan

@Adrenochrom
                                        
Dużo miałem do powiedzenia tzn. sądziłem, że mam i zamierzałem nawet powiedzieć coś, a nawet chciałem wpisać "żegnaj", ale nie wiem czy po tym jak się zachowałeś czy zasłużyłeś…?
Rób co tam robisz i bywaj, tyle.
                                        
Aha, jedno na bank muszę powiedzieć: nieładnie się zachowałeś, postaraj się na przyszłość unikać takiego postępowania, może dzięki temu zyskasz przyjaciół na nieco dłużej niż tutaj.
                                        

Proszę czekać…