HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Wzięło mnie na wspominki muzyczne i taki temat 4
Chemas

Wasz pierwszy koncert muzyczny, ale taki z prawdziwego zdarzenia

Od razu zapodaję swój:

https://www.youtube.com/watch?v=OQ4oaLUilBc

To oczywiście nie koncert. To był mój pierwszy koncert z prawdziwego zdarzenia. Hala Oliwia w Gdańsku, stałem za Beksiśńskim świętej pamięci Tomkiem. On był na wszystkich z tourne. Miałem jeszcze jechać do Areny, ale nie dało rady, wiecie szkoła goniła.
Nie zapomnę jednego jak Fish rzucił zapocony ręcznik w tłum i rozrywaliśmy go w tłumie gdy leciał Grendel. Przez jakiś czas miałem kawałek tego ręcznika jako trofeum :) Na słomiance wisiał, jak ktoś jeszcze słomianki pamięta. W końcu matula mnie pogoniła z tym ręcznikiem :) Fish rzucił też w tłum swoją słynną czapkę błazna, ktoś ją przechwycił i miał. Tego nie rozerwali. Pamiętam jeszcze kordony Milicji, którzy o dziwo bawili się tak samo jak reszta rzeszy :)

Zapraszam do zwierzeń na temat pierwszych przeżyć koncertowych w życiu, jak i dalszych, sam coś tu dodam, bo trochę mam na koncie.

Po Marillionie było wiele różnych przeżyć, koncerty punkowe, typu Rock Arena, czy Roob Reage, czy później Jarocin a jeszszce później Woodstock. W między czasie trochę Metalmanii w Katku, ale ten koncert zapamiętam do końca życia.

Drugi jaki zapamiętam to Depeche Mode na Służewcu w Wawie w 2001 roku. Byłem tam zaproszony przez grupę zaprzyjaźnionych fanów metalu z Wawy. Oni poszli na koncert, trochę dla zwały, ja z namiętności. Kopary im osiadły. Typowi black metalowcy stwierdzili, że jeszcze nie widzieli, żeby jakiś zespół dal taką parę. O jejeje

Pozdro dla Adreno, zazdroszcę mu, że nie mialem dotąd okazji byż na Sistersach.

Mówcie o Waszych pierwszych i dalszych koncertach ulubionych

ZSGifMan

@Chemas
@Adrenochrom

Cały czas zastanawiam się co mam/mogę napisać o moich doświadczeniach i wspomnieniach dotyczących tego tematu i zrobię to prędzej czy później, ale na razie póki co pochwalę się nieskromnie łupami jakie na przestrzeni dłuższego czasu udało mi się "wynieść" ze stonki ;)
                                   
               
                                   
A to i tak nie wszystkie, bo jest kilka, których nie mam na zdjęciach…
                                   
Całkiem ciekawie też wygląda temat winyli, ale jako że nie mam pod tym kątem odpowiedniego sprzętu, pomimo posiadania takiego urządzenia, to nie kupuję, ale patrzę i można niezłe perełki wyhaczyć :)


ZSGifMan

@Adrenochrom
                              
Tak z głowy, to nie wiem, musiałbym policzyć ile i jakich jest, ale najwięcej mam płytek dzisiaj już kultowych i nie do dostania, bo specjalnej "leżakowej" dystrybucji, jak ktoś wie o czym mowa :]
                              


LakiLou

@Chemas
Jakoś specjalnie nie chodzę na koncerty, więc też jakoś specjalnie daleko nie muszę sięgać pamięcią by przypomnieć sobie mój pierwszy. Był on następujący:
https://www.youtube.com/watch?v=i2MOFfQ3z5o

Chemas

@LakiLou

Witam, ja już teraz też za bardzo nie chodzę na koncerty, wzięło mnie po prostu na wspominki. Natomiast Nirvany zazdroszczę

Proszę czekać…