HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

8 Marca 10
Michael_Corleone

Z okazji Dnia Kobiet chciałem życzyć wszystkiego najlepszego wszystkim forumowiczkom
i gorąco zachęcić do większej aktywności w dyskusjach :-)

BuziakL

@Michael_Corleone dołączam się do życzeń dla kobitek! :)

A mnie to raczej zachęcać nie musisz i dziękuję za życzenia:))

Anonimowy

Chciałem dołączyć się do życzeń… Wszystkiego najlepszego i przede wszystkim dużo cierpliwości do nas facetów. Chciałem przy tej okazji wstawić też pewną ciekawostkę, którą widnieje teraz na głównej stronie jednego z największych polskich (choć niektórzy powiedzieli, by niemieckich) portali internetowych. 10 wynalazków stworzonych przez kobiety… podejrzewam zresztą, że oczywiście niejedyne.

https://www.ofeminin.pl/lifestyle/to-nas-kreci/10-przelomowych-wynalazkow-stworzonych-przez-kobiety/p8t0vz8

BuziakL

@Zuchwalec dziękuję! Fajny artykuł, nawet nie wiedziałam, to tylko potwierdza, że kobiety też potrafią być pomysłowe, potrafią ułatwić sobie i innym życie..

Poza tym bez Was jest nudno, i pewnie w drugą stronę podobnie, więc cierpliwość akurat rozkłada się po połowie:)

ZSGifMan

@BuziakL


                                        

Jako, że cały dzień spędziłem samochodem w korkach, więc dopiero teraz oficjalnie wszystkim Paniom z FDB pomyślności oraz (teraz już niestety) miłego wieczoru ;D
                                            

                                                                                 

BuziakL

@ZSGifMan dopiero zobaczyłam, dziękuję! :)

W takim razie na zdrowie! :D

A dla Pań drinki, bo pewnie lubią, ja lubię:)

P.S. Dodaję treści na portal, spać nie mogę bo tak piździ i pada, że nie da się zasnąć..

ZSGifMan

@BuziakL

Zdrówko!
          

Również wszystkiego dobrego, mnie takie pogody nie straszne, zresztą zaraz muszę wsiadać w samochód i jechać przed siebie:
https://www.youtube.com/watch?v=DDt3u2Ev1cI

Oczywiście tylko wieje, a nie pada biały śnieg, a ja jadę zwyczajnie do domu i nie na święta! :P
                                                                                          

Elizabeth_Linton

@Michael_Corleone Dziękuję wszystkim za życzenia. Wybaczcie, że dopiero teraz, ale jakoś udało mi się przegapić ten temat.

Chemas

@Michael_Corleone

Dołączam się

Siwy1984

@Michael_Corleone

Z dużym opóźnieniem (ale jak to mówią lepiej późno niż wcale) również dołączam się do życzeń : )
Trochę mnie nie było i niestety wcześniej nie dałem rady..
Pozdrowienia dla wszystkich FDB-owiczek : )

BuziakL

@Siwy1984 @Zuchwalec @Chemas dzięki.
Fajnie było, ale mamy kolejny tydzień. Trzeba zabierać się za pracę i obowiązki. Fajnego dnia Wszystkim życzę i niech już będzie cieplej:))

Proszę czekać…