HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Dzień Mężczyzny - życzenia;) 22
BuziakL

Drodzy Mężczyźni, Chłopaki, Panowie, forumowi Koledzy, Nieznajomi, tu piszący i Ci tylko podglądający:P oraz Moderacjo forum, przyjmijcie życzenia z okazji Waszego święta!
Przede wszystkim smacznej kawy na dzień dobry, żeby Wam nigdy kasy nie brakowało, zawsze sprawnej fury i fajnej Kobiety u boku;)
Poza tym szczęścia, chwil radości z najbliższymi i niezapomnianych chwil tu na forum:)

Michael_Corleone

@BuziakL

Dziękuję za pamięć i życzenia :-)

Elizabeth_Linton

@BuziakL Wszystkiego najlepszego chłopaki.

Chemas

@BuziakL

Wielkie dzięki, ja dzisiaj odpoczywam po upojnym weakendzie, trochę dodaje na FDB, skoki obejrzałem, nic ciekawego. Obiad zjadłem, zaraz sobie ze dwa piwka walnę, coby dojść do równowagi fizjologicznej i będzie dobrze.
Przy okazji dzisiaj poza tym jest Światowy dzień całowania w czolo, więc przesyłam dla Wszystkich całusy w czółko
Pozdrawiam

Zasumitra

Dzięki dziewczyny. Jestem wdzięczy.

Elizabeth_Linton

@Zasumitra Miło cię widzieć Zasumirto po bardzo, bardzo długiej przerwie.

BuziakL

Chłopaki, to jeszcze dla Was lekka nutka przed snem.. Przy okazji, my dziewczyny posłuchamy:)

https://www.youtube.com/watch?v=QRDZjj7-tOk

A to zostawiam przy wejściu, może ktoś będzie miał ochotę się poczęstować:P

Siwy1984

@BuziakL
@Elizabeth_Linton

Dzięki dziewczyny za życzenia oraz pamięć : )
Pozdrawiam : )

@BuziakL

Chętnie bym się poczęstował ale niestety jutro czeka mnie pracowity dzień , więc dzisiaj już pozostaje mi tylko co najwyżej herbatka przed snem.. : )

BuziakL

@Siwy1984 widzisz, za późno przytargałam tę beczkę :))
Niech będzie, zostanie na następną sobotę:P

ZSGifMan

@BuziakL

Dziękuję bardzo, miałem cotygodniową przerwę weekendowa w nadawaniu w internety, byłem w strefie, w której czas spędza się tylko z rodziną, ale teraz już jestem i bardzo mi miło, nawet nie wiedziałem, że jest takie cudo jak dzień faceta. Dziękuję! :)
                                                                                                    

ramsayek

@BuziakL Dziękuję Aniu :)

BuziakL

@free_dom istnieje :)) Dość dużo jest tych różnych okazji, jak pamiętam to też reaguję, ale czasami też zapominam. Jest taki kalendarz on-line i tutaj też co dnia są wypisane różne okazje, np, dziś:
https://www.kalbi.pl/9-maja – pod koniec karteczki jest informacja o tzw. "nietypowych świętach" :P

ZSGifMan

@free_dom

Skoro są takie dni jak dzień bez spodni, to czemu nie miałoby być dnia faceta? :)

Ludzie z nudów wymyślają straszne bzdety jak chociażby to:
     

Najdziwniejsze Święta Międzynarodowe

                    

ZSGifMan

@free_dom

Tak to jest jak ludziska mają za dużo pomysłów i za dużo wolnego czasu przy jednoczesnym deficycie rozumu oraz zdrowego rozsądku, to wtedy wymyślają głupoty, żeby koniecznie czymś błysnąć.
Dzień bez prezerwatywy jest głupi podwójnie, bo przecież z takim wysiłkiem promuje się to zabezpieczenie, a tu tymczasem ktoś chce to zniweczyć… Potem w najlepszym razie są niechciane ciąże, w nieco gorszym jakaś wstrętna trzy-cztero literowa choroba.
     

ZSGifMan

@free_dom

Prawdziwy facet nie przejmuje się takimi duperelami :D

     


     

Ale to faktycznie wielka głupota, bo skoro jest dzień kobiet… to dlaczego dzień chłopaka? Może kogoś boli, ze są jeszcze (coraz mniej w tych czasach) prawdziwi faceci i chcieliby tylko małych chłopców widywać wszędzie? A może faceci są na wymarciu i,,, Kopernik była kobietą? xD

Przedziwne, powalone czasy, wszystko stawiają na głowie…

     

Dnia bez prezerwatywy nawet nie warto dalej komentować z oczywistych względów, no ale kto komu zabroni? Wolność ponad zdrowy rozsądek, nie? ;)

ZSGifMan

@free_dom

Świetne!
Uśmiałem się, serio, bo Twoje propozycje choć prześmiewcze i wpisane dla kpiny mają moim zdaniem sporą szansę za jakiś czas stać się obiektem zainteresowania jakiegoś znudzonego sobą i całym światem aktywisty, który postanowi przeforsować nadanie takiego święta w jakiś dzień…

Masakra jak nieraz patrzę na kolejne pomysły, dochodzę wtedy do wniosku, że ponieważ ludzie zajmują się takimi idiotyzmami, to chyba zniknęły wszystkie wojny, głód i całe zło, bo jak można być tak tępym żeby wymyślać takie bzdety, podczas gdy innym dzieje się krzywda? A jednocześnie tyle płynie w mediach kazań o niesieniu pomocy, solidarności z biednymi itp. tylko tego tez jakoś nie widać, bo każdego dnia na ulicy widuję zwykłych ludzi, kilku bogaczy oraz… osoby żyjące w biedzie! Może ci wszyscy ze świetnymi i genialnymi pomysłami na życie zajęliby się nimi w ramach zapełnienia sobie wolnego czasu?
     

ZSGifMan

@free_dom

Dokładnie, ja też każdego dnia mam wrażenie, że zamiast ułatwiania sobie życia przez ludzi, to obserwuję coraz większe jego komplikowanie. Coraz rzadziej najprostsze i najbardziej oczywiste wnioski są brane pod uwagę, a coraz więcej czasu zaprząta ludziom głowy jak tu sobie bardziej skomplikować życie. Do tego dochodzi jakże ostatnimi czasy modna nowoczesność na siłę i trendy poprawnościowe i mamy obraz dylematów jakie trapią współczesne społeczeństwa (czy raczej medialną i polityczną hołotę), które zamiast zastanowić się jak ostatecznie rozprawić się z głodem, biedą i ubóstwem, służbą zdrowia itp. to zamiast tego wymyślają tylko kolejne dylematy o niezwykle potrzebujących zauważenia ich palących problemów grup społecznych zakodowanych w tajemnych literach LGBTQ i co tam jeszcze dopisali, jak związki małżeńskie, adopcje dzieci i szacunek społeczny wraz z przyklaskiem… i co tam jeszcze kolejny dzień przyniesie.
     

ZSGifMan

@free_dom

Wiesz, to miłe, że się dogadujemy i w końcu znalazłem osobę o takich samych przemyśleniach na temat tego co się aktualnie na świecie wyprawia, ale ja tak naprawdę dla wspólnego dobra to bym wolał się pokajać i przyznać, że to wszystko zmyśliłem, lecz rzeczywistość jednak jest bardzo bolesna i to wszystko się niestety naprawdę dookoła nas dzieje!
Chyba lepiej to już było, a teraz boję się, że będzie coraz gorzej…
                                        

ZSGifMan

@free_dom

Trochę niesprawiedliwie byłoby pominąć tu koleżankę @BuziakL, bo ona też "została odnaleziona" przeze mnie (w zasadzie też sama się znalazła ;) i piszemy sobie bardzo podobne przemyślenia. Miałem na myśli, że jest wreszcie osoba (druga), która postrzega świat podobnie jak ja i nie podobają się jej te wszystkie nowoczesności płynące wraz z wzorami innych zachowań prosto z niezwykle oświeconego zachodu. Tutaj raczej większość jest bardzo liberalna, nie widzą nic złego w paradach przebierańców ulicami miast, związkami homo, uczeniu dzieci w przedszkolach o seksie i masturbacji itp. Czyli wszelkie nowoczesne wynalazki, które mają podnieść jakość życia… przez tolerowanie kolejnych dziwactw i nierzadko (zazwyczaj najczęściej) dewiacji.

Tyle miałem na myśli.
Hej!
     

ZSGifMan

@free_dom

Oczywiście – zawsze lepiej się rozmawia z kimś z kim nie trzeba się co chwilę spierać o jakieś duperele! ;)

Teraz tu jakoś polityka przyschła (i całe szczęście), bo wcześniej to bardzo różnie bywało i straszne dysputy się trafiały, a jako że nie od wczoraj wiadomo, że polityka to jedno wielki bagno, to może omijajmy z daleka!
                                                       

ZSGifMan

@free_dom

No i proszę!
Zobacz teraz jak tu jest – jakaś menda dobrała się do minusów i poleciała nam naszą rozmowę.

Ech, śmieciarze i trolle wszędzie się wpie… i potem człowiek nie może normalnie pogadać, bo czekają tylko, żeby denerwować.
Żeby dawać +/- trzeba napisać co najmniej 50 postów na forum, jeden z drugim huk wie kto nasmaruje jakieś śmojeboje, a potem zaciera ręce i ludziom pluje. To tak jakbyś nie wiedziała co tu się stało i dlaczego nasze wiadomości są po minus jeden. Na całe szczęście to tylko jedno zero jakieś tu siedzi.
     

Michael_Corleone

@ZSGifMan

w końcu znalazłem osobę o takich samych przemyśleniach na temat tego co się aktualnie na świecie wyprawia

Nie wiem czy Pan zauważył ale oprócz dwóch, maksymalnie trzech osób udzielających się na tym forum
cała reszta przecież podziela pański światopogląd i ma podobną ocenę tego co się dzieje we współczesnym świecie :-)
choć może nie jest tak radykalna w formułowaniu wniosków jak Panu się zdarza.
To trochę tak jakby wyobcowany czuł się dzisiaj fan filmów Marvela albo amator Disco Polo :-)

BuziakL

@ZSGifMan wejdę Wam w słowo. Co do tych minusów, może spytaj moderatora, niech Ci powie, kto daje te minusy i będziesz wiedział?
Pamiętam, miała być taka opcja, jako optymistka- wierzę, że programista to wdroży, chociaż z drugiej strony ja tam bym zostawiła tylko funkcję plusów ;D

Proszę czekać…