FDB.PL 1128 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Mała sugestia co do powiadomień 5
ar23s

Może się zdarzyć taka sytuacja, że przyjdzie nam duża ilość powiadomień tylko z jednego tematu, a co za tym idzie, przydałaby się opcja zaznaczenia wszystkich jako przeczytanych. Zdaję sobie sprawę, że taka możliwość istnieje w ustawieniach na poziomie profilu, ale uważam, że powinna być łatwiej dostępna i od razu na widoku. Moja wizja naprędce wykonana w Paincie poniżej :D

https://i.ibb.co/mG3sQvC/sdfsdf.png

Co o tym sądzicie?

Grzegorz_Derebecki

@ar23s tam jest tylko taki problem ze nie widzimy wszystkich powiadomien wiec moglibysmy czesc odznaczyc jako przeczytane nawet ich nie ogladajac na liscie.

ar23s

@Grzegorz_Derebecki
Masz rację, nie pomyślałem o tym.

ZSGifMan

@ar23s

Na całe szczęście każde powiadomienie dokładnie opisuje kto i gdzie nam odpowiedział, więc jest łatwo prześledzić, ale…                                                                            

@Grzegorz_Derebecki

…ale byłoby mega super fajnie, bo teraz z tymi powiadomieniami jest super fajnie, gdyby powiadomienia mogły się jakoś grupować właśnie pod kątem tematu forum, wiadomości filmowej itp.                                                                            

Grzegorz_Derebecki

@ZSGifMan wiem ze było by ale nie mogę tylko robić powiadomień :) Na razie musza zostać tak jak są mam sporo innych zaległych spraw do zrealizowania.

ZSGifMan

@Grzegorz_Derebecki

Wiem, rozumiem :)                                                        
I tak jest o niebo lepiej, jak coś to w wolnej chwili, a my cierpliwie poczekamy.                                                        

Proszę czekać…