HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Krck - user 16
Zasumitra

Wiecie co u niego? Oddał się życiu i pracy?

ramsayek

@Zasumitra siedzi na innym koncie xD

ZSGifMan

@Zasumitra

Zapytaj @Elizabeth_Linton.
Jak ktoś miałby coś wiedzieć, to najprędzej właśnie ona.
                                                                                                                 

KRCK

@Zasumitra Zatęsknił… Wzruszyłem się. ;)

Wie co u mnie więcej osób, niż byłbyś skłonny przypuszczać. @ZSGifMan słusznie zauważył, gdzie mógłbyś kierować swoje pierwsze kroki, ale i tak trzeba było po prostu napisać.

Oddał się innym rzeczom. Warunkiem obecności na danym forum jest chęć i odpowiednie towarzystwo, jeśli idzie o to drugie, to na FDB sporo się poprawiło na przestrzeni ostatnich sześciu miesięcy, natomiast pierwszego trochę brak. :)

Co do zasady robię to, co robiłem. Nie zmieniam nawyków z dnia na dzień, a nawet z miesiąca na miesiąc.

PS
Mogłeś też wpaść do Krk, poszlibyśmy na świętokrzyskie pielęgniarki do Frantica albo gdzieś indziej… :P

ZSGifMan

@KRCK

Ale zabawne są w sumie dwie rzeczy:
1. że zamiast napisać priva, to wysmarował otwarty apel na forum
      prawie jakby to miała być ostatnia rzecz przed zgłoszeniem zaginięcia policji
2. że niby tutaj kogoś dłużej nie ma, ale tak naprawdę, to wszyscy są i trzymają rękę na pulsie,
      a jak poszła mała wzmianka, to się w mig zjawiłeś :)

     

> świętokrzyskie pielęgniarki

Jej też jakoś nie widać, ani tu, ani tam.
O ile to konto tutaj było tej samej osoby co stamtąd…
                              

KRCK

@ZSGifMan :-)

Ad 1. Już go trochę znam i zrobił tak specjalnie. ;)
Ad 2. Hmmm… Tak, trafna uwaga, to dość powszechna praktyka. Mamy wielu obserwatorów stamtąd, ale myślę, że z jeszcze innego forum też patrzą i wypatrują dezerterów (?), zbiegów (?) zwłaszcza, gdy n tamtej łajbie jest coraz mniej par rąk mogących chwycić za wiosła.

Dostałem cynk, to się zjawiłem. ;)

Nie interesuje mnie ta Pani, nie chcę mieć z nią nic wspólnego, co wyartykułowałem jej kilkukrotnie.
Drwiłem, z całą pewnością nie tęsknię. Za to za innymi Paniami już tak… Wiedzą, że piszę o nich, moje serduszka. :-)

Elizabeth_Linton

@Zasumitra Zawsze był im oddany.

@ZSGifMan Racja. Jak widzisz sówka ma się dobrze.

ZSGifMan

@Elizabeth_Linton

Nie widzę powodu, by miała się mieć źle :)

Ja o sobie – raczej wampir, w ciągu dnia różnie bywa, ale praktycznie każdej nocy ożywam i wszystko mi lepiej wychodzi, lepiej się coś robi, bardziej mi się podobają muzyka/filmy itd. Wampir…

                 


                 

      :D

                                                     

Zasumitra

Dziękuję za wszystkie wpisy oraz okazaną pomoc udzieloną drogą PM.

@KRCK , co to za rzeczy, wiem przecież, że forum pozwalało ci się wykazać na pewne sposoby, zrealizować – gdzie teraz te pokłady są pożytkowane?

Widzę, że pewne stereotypy pozostają, pomimo upływu czasu, biedne planktoniki :).

No jasne, że mogłem skontaktować się po cichu, ale forum potrzebuje splendoru!

KRCK

@Elizabeth_Linton Bez przesady, kto jak kto, ale ja potrafię przesiedzieć pół dnia w pracy w internecie, co nie stoi na przeszkodzie, żeby mój pasek wypłaty wywoływał zazdrość. A życie? Temat rzeka. Czym jest? Kim jesteśmy i po co? Jaki jest nasz cel, co nas motywuje, jakie są nasze ambicje, jaką mamy hierarchię wartości? Nie wiem jak Wy, ale skutecznie podążam ku wyznaczonym celom. Sprawnie i systematycznie likwidując przeszkody, życzę Wam tego samego.

Sówka ma się znakomicie. ;)

@Zasumitra
"Drogą PM"? Ciekawe kto się wysypał? :)

Wybacz, ale pretendujesz do napisania mojej biografii? :D Jeszcze nie wybieram się tamten świat, jeszcze kilka dekad przede mną… A pisanie biografii osobie żyjącej, może być przejawem jej megalomanii, narcyzmu. ;)

Nie robię właściwie nic nowego poza tym co już robiłem kiedyś. Teraz mam na to więcej czasu. Z nowości to mozolnie nabijam sobie ranking na chess.com, bo odżyła we mnie pasja (słomiany zapał?) do szachów.

Wykazać… Owszem, natomiast termin realizacja, często nadużywany przez pseudopsychologów z telewizji śniadaniowych, coachów itd., nie bardzo mi tutaj pasuje. "Pokłady" – taaak, ciągle jest ta sama energia. :)

"forum potrzebuje splendoru!"
I pierwszą osobą o której pomyślałeś byłem ja – bardzo mi miło.

http://i63.tinypic.com/2ew3bcw.jpg
http://i68.tinypic.com/23hrojl.jpg
http://i66.tinypic.com/j6rig9.jpg

Szczerosc

@Zasumitra Hahahhah

Teraz, po pewnym kolejnym mechanicznym bodźcu zewnętrznym, ma szansę, ale oczywiście nie korzysta. xD

Elizabeth_Linton

@Zasumitra Mirto co się u ciebie dzieje? Daj znak byśmy wiedzieli, że żyjesz!

Zasumitra

@Elizabeth_Linton co się dzieje u was?

Elizabeth_Linton

@Zasumitra Żyjemy jak widać. Ja się zaangażowałam w dodawanie na fdb.

Zasumitra

@Elizabeth_Linton nie widzę KRCK :D

Elizabeth_Linton

@Zasumitra Spokojnie. KRCK ma się dobrze.

Zasumitra

@Elizabeth_Linton uspokoiłaś mnie ;)

Proszę czekać…