FDB.PL 1128 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Edycja list 11
ar23s

Zauważyłem, że domyślne listy – to jest "do obejrzenia" oraz "nie interesuje mnie", a także po prostu "listy" nie mają możliwości edycji. A szkoda, bo jeśli komuś są niepotrzebne na poziomie profilu to mógłby je usunąć, ewentualnie schować w opcjach, ale takiej możliwości nie ma. Proponuję jakoś to rozwiązać. Z góry dzięki.

ZSGifMan

@ar23s

Pewna możliwość edycji list jednak jest, tylko trochę średnio wygodna, bo trzeba wchodzić w każdą pozycję listy i tak na konkretnej stronie filmu/serialu/osoby itp. pod oceną w pomarańczowym polu odhaczyć listę/y na jakich się on/a znajduje.
Na pewno przydałaby się możliwość zmiany kolejności wyświetlania pozycji na listach, bo ta jaka jest teraz, to nawet nie rozgryzłem jaka ona jest i co na nią wpływa, zapewne kolejność dodania do listy…?
                                                                 

ar23s

@ZSGifMan
Przy okazji nie rozumiem, dlaczego na naszych profilach jest dużymi literami "listy zobacz więcej", skoro taka opcja jest wyżej i pod avatarem. To po prostu odsyła do tego samego miejsca, więc należałoby wywalić moim zdaniem. Niepotrzebny dubel.

Grzegorz_Derebecki

@ar23s To są globalne listy one maja specjalne znaczenie nie za bardzo chcemy by ktoś je usuwał :)
Dzięki tym listom możemy np wyświetlić informacje ile osób chce obejrzeć dany film. Lista nie interesuje mnie miała nam pomóc np o jakich treściach nie informować użytkownika itp.

ar23s

@Grzegorz_Derebecki
Ok, rozumiem. Skoro nie ma i nie będzie możliwości ich edycji, to chociaż uwzględnij taką opcję w ustawieniach konta, czy użytkownik chce pokazywać te konkretne listy na profilu, czy też nie.

ZSGifMan

@ar23s

Akurat ta tutejsza pełna transparentność całkiem mi się podoba i uważam, że jest dobra, bo jak w przypadku, gdy wejdzie się na czyjś profil 'gdzieś indziej', to ma nieraz ktoś tak wszystko pokamuflowane i poukrywane, że oprócz daty dołączenia nic nie idzie na temat tej osoby zobaczyć.




@Grzegorz_Derebecki

Czy mógłbyś dopisać do listy 'to do' jak pisałem wyżej opcję posortowania np. po tytule, roku produkcji itp. pozycji na tych listach użytkowników i w wolnej chwili je dodać?
Wspomniałem kiedyś też, że w treściach dodawanych do portalu byłoby fajnie jakby można było posortować po tytule, bo jak jest teraz chronologicznie, a chcę coś uzupełnić do czegoś co dodawałem kiedyś tam parę miesięcy temu, to nieraz trzeba ze 20 stron przeklikać żeby znaleźć. Ułatwiłoby to życie :)
To też wielkie dzięki z góry, przy okazji wolnej chwili.

Ikcolbaz

@Grzegorz_Derebecki przyłączam się do prośby @ZSGifMan
Osobiście lubię grzebać w listach, możliwość masowej edycji oraz sortowania byłaby bardzo miła.

ZSGifMan

Skoro @Ikcolbaz już dołączył się do tematu, to nieśmiało pragnę powtórzyć prośbę @Grzegorz_Derebecki o to samo tzn. możliwość filtrowania/sortowania w zakładce "Współtworzone filmy/osoby", bo wyświetla się według ilości punktów za tworzenie, a jak tworzyłem serial i jego odcinki, to czasem dzielą je dziesiątki stron i dokopywanie się strona po stronie to jest istna udręka…
A gdyby tak można było wpisać konkretny tytuł – byłoby super!

Także bardzo proszę i o to :))                     

Grzegorz_Derebecki

@ZSGifMan dodam to do rzeczy do zrobienia :)

Idealnie takie rzeczy jest zgłaszać przez sugestie bo jak wiecej osób na nie zagłosuje to wieksza szansa na realizacje.

ZSGifMan

@Grzegorz_Derebecki

Super, dziękuję, rozumiem.                                   
Z sugestiami jest tylko taki problem, że mało osób o nich wie, mało użytkowników tam zagląda, a przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie, ale będę się w przyszłości stosować :)                                              

Grzegorz_Derebecki

@ZSGifMan Dlatego staram się pisać tutaj o tym by wiecej osób się dowiedziało :)

ZSGifMan

@Grzegorz_Derebecki

Mam jeszcze takie jedno szybkie pytanie, bo od dłuższego czasu dużo osób o to mnie pytało jak to zrobić, a musiałem odpowiadać, że się nie da, bo nie ma takiej możliwości, do tej pory jakoś zapominałem to poruszyć lub nie było okazji:

- przewidujesz umożliwienie umieszczania obiektów, ramek czy osadzania?

     

<object src=""></object>
<iframe src="" />
<embed src="" />

     

To oczywiście odnośnie umieszczania bezpośrednio tu na stronach w postach filmów z YouTube (głównie), może też niekiedy CDA itp.
Nie muszę chyba mówić, że to by niesamowicie ułatwiło i przyśpieszyło przeglądanie tych treści.
     

Proszę czekać…