FDB.PL 1128 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Problem z edytowaniem postów 3
ar23s

Mianowicie chodzi o to, że najzwyczajniej w świecie nie działa opcja "Anuluj". Sprawdziłem na Chrome i Firefoxie. Można w ten sposób włączyć mnóstwo okienek z edycją posta i nie znikną, dopóki nie odświeży się strony, albo po prostu nie skorzysta się z opcji "zapisz zmiany".

ZSGifMan

@ar23s

Już nie chciałem nic mówić, bo u mnie zawsze coś nie działa i w większości przypadków nie jest to wina FDB, choć czasem jednak jak tutaj zapewne coś w tym jest, bo… mnie to też nie działa od jakiegoś tam czasu.

Także potwierdzam – jest taki problem i u mnie.
                                                       

Siwy1984

@ar23s
@ZSGifMan

U mnie na Chrome jest to samo , przyznam szczerze że też nie odzywałem się w tej kwestii , bo aż tak bardzo nie dało mi się to jeszcze w kość i nie byłem pewny czy to nie jest coś u mnie , ale ogólnie potwierdzam że u mnie też jest taki problem.

ZSGifMan

@ar23s
@Siwy1984

Ciągle bez zmian, ale dokuczliwość jest bardzo mała, bo niby wystarczy przecież kliknąć "zapisz", a jak się chce naprawdę anulować, to zawsze można zamknąć kartę, bądź ją przeładować/odświeżyć. I po problemie, niby…
                                                       

Proszę czekać…