FDB.PL 1127 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Temat odnośnie dodawania premier. 0
Chemas

Zgodnie z sugestią pewnego wera zakładam ten temat.
Chodzi o dodawanie premier do spektakli telewizyjnych. Zajmuję się tym ostatnio dość intensywnie.
Na FilmPolski, z tego źródła w większości korzystam, praktycznie każdy spektakl telewizyjny ma podaną polską premierę, jak łatwo się domyślić telewizyjną. Problem polega na tym, że w FAQ dodawania, w formularzu co do premier, jest przemiera polska, ale KINOWA, do tego oczywiście również DVD, w trzecim polu.
Ja zawsze dodaję premierę teatru telewizji, w polu drugim, czyli jako kinową, no bo gdzie mam niby podać, przecież nie jako dvd. Zmierzam więc do sedna sprawy, w większości spektakli to przeszło, ale było parę sytuacji nie zaakceptowania.
Mam więc apel, aby werowie akceptowali, tą telewizyjną premierę, przynajmniej puki nie ma odppowiedniego pola, lub uzupełnienia w polu polska premiera kinowa. Wiem, że to teraz masa roboty, a spektakl telewizyjny wszedł jakby tylnymi drzwiami. Chylę czoło przed Panem Grzegorzem, że poszedł na to, czyli na możliwość dodawania teatru telewizji.
Wiem, że wiąże się mase problemów ze spektaklami telewizyjnymi, inne ekipy, inne zawody, może nie do koca, ae są takie, że trudno je na typowo filmowe przełożyć. Ale idzie sobie z tym poradzić. Myślę jednak, że ta polska premiera mogłaby z "przymknięciem oka" być akceptowana.

Pozdrawiam Przemysław

I [proszę o wypowiedzi, przede wszystkim werów, ale również i userów

EDIT:

Jakoś nie ma odzewu, a szkoda, bo temat jest według mnie ważny. Dla mnie szczególnie, bo ostatnio dużo teatrów telewizji uzupełniam i dodaję i zawsze wrzucam polską premierę i teraz jest kwestia losowości, na jakiego wera się trafi ;)

Proszę czekać…