FDB.PL 1128 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Jak by tak poprawić tę literówkę? 13
JoShiMa

To w sumie jedno kliknięcie i dodanie spacji w "4 dni temu2019-05-06" pomiędzy "temu" a datą a jakoś tak przyjemniej by się używało ;)

ZSGifMan

@JoShiMa

Zabrakło chyba najważniejszej rzeczy w tym zgłoszeniu: gdzie występuje owa literówka(?)i kiedy, w jakim miejscu i po wykonaniu jakiej czynności, bo sprawdzać po kolei wszystko pod tym kątem chyba nikomu się nie będzie chciało…
I mnie by to nie zdziwiło, też by mi się nie chciało :P
                                                       

JoShiMa

@ZSGifMan he he he. Jest aż nadto widoczna na forum przy każdym wpisie. Znaczy przy każdym starszym niż kilkanaście minut. Spójrz po lewej obok awatarów.

Tak samo jest w komentarzach do filmów. Więc pewnie gdzieś w jednym miejscu jest to formatowanie.

ZSGifMan

@JoShiMa

Przyznam, że patrzę, patrzę i… nie widzę! :)

     


        

Wygląda na to, że masz jakiś błąd.
Sprawdź ustawienia przeglądarki, jej dodatki itp.

                      

JoShiMa

@ZSGifMan no to patrz:
https://zapodaj.net/9aaa33eebb83a.png.html

Przeglądarka Chrome na komputerze :P

ZSGifMan

@JoShiMa

To nie jest tak, że ja nie wierzę, tylko że patrzę u siebie i u mnie jest okej.
Parę razy zdarzyła mi się sytuacja, że coś tu zgłaszałem i okazywało się to finalnie błędem u mnie :)

Sprawdź ustawienia przeglądarki, jej dodatki itp.
Różnie bywa, różne rzeczy powodują różne skutki, taka złośliwość tych udogodnień.
                         

JoShiMa

@ZSGifMan jestem webdeweloperem i wiem co może wynikać z ustawień przeglądarki a co nie ;) Na czym przeglądasz forum?

ZSGifMan

@JoShiMa

Zasadniczo na Firefox ESR.
Czasem używam też jakichś forków Chromium, sporo korzystałem ze SlimJeta, czasem (ale rzadko) z Chrome. Sprawdziłem specjalnie i wszędzie mam OK :P
Dodam też, że wcześniej nigdy nie zdarzyła mi się opisywana sytuacja, nie pamiętam też, aby ktokolwiek zgłaszał coś podobnego.
                    

JoShiMa

@ZSGifMan na FF rzeczywiście jest OK.

ZSGifMan

@JoShiMa

Ostatnio najadłem się wstydu, choć nie jestem webdeweloperem to jednak zrobiłem kiedyś kilka stron, a tak to programistą i komputerami zajmuję się od ponad 20 lat, no i zgłaszałem błąd na stronie – okazał się on powodowany dodatkiem pt. AnonymoX :) Doszedłem do tego na prośbę Grześka, po tym jak udowodnił mi, że po stronie strony jest wszystko okej. Ale co zrobić? Trzeba się przyznać i iść w życie dalej, hehe.
                                             

JoShiMa

@ZSGifMan w takim razie sprawdzę na pozostałych moich komputerach pod różnymi przeglądarkami. (BTW nie lubię dodatków).

Na razie tylko wiem, że problemem jest znacznik

ZSGifMan

@JoShiMa

OK.                
jak ostatecznie znajdziesz przyczynę – daj znać.

Bez dodatków w dzisiejszych czasach to nie wyobrażam sobie przekopywania zasobów internetu! Już nawet nie chodzi o możliwość zrzucania zdjęć i wideo, ale o komfort i bezpieczeństwo, bo bez NoScripta i jakiegoś AdBlocka nie sposób się obejść. A już na pewno na nieco starszych i wolniejszych maszynach. Do tego jest cała masa dodatków ułatwiających życie, same przeglądarki są obecnie niego 'gołe'…
     

JoShiMa

@ZSGifMan co do dodatków. Może Ty nie wyobrażasz sobie bez nich życia ja bez nich funkcjonuję całkiem dobrze. To oznacza tylko tyle, że prawdopodobnie inaczej i do czego innego używam sieci ;)

ZSGifMan

@JoShiMa

Nie sądzę, abyś używał sieci do czegoś zupełnie innego niż ja, raczej wystarczają Ci podstawowe funkcje przeglądarek i wersja 'fabryczna' jest w pełni satysfakcjonująca ;) Możliwe, że ja robię o wiele więcej i mam większe wymagania, a temu nie każda przeglądarka potrafi już sprostać! Przez lata doświadczyłem, że FF jest najlepszy i ma największą paletę dodatków, które pozwalają na robienie niestandardowych rzeczy. Ot i taka różnica.

Nawet Chrome ma sporą paczkę addonów, tylko niestety polityka sklepu Play nie pozwala na egzystencję pełnoprawnych odpowiedników z FF i niestety spora część nie istnieje, a te co istnieją są 'wykastrowane'.

Aha i tak, bez niektórych po wielu latach nie wyobrażam sobie już życia :)
                    

Proszę czekać…