FDB.PL 1127 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Opisy część druga 8
Chemas

Musiałem założyć drugi temat o opisach, ponieważ po edycji w pierwszym nikt nie zareagował. A jest to dla mnie ważne.

Kiedyś tam dowiedzialem się od któregoś z werów, że opisy w telemagazynie są uznawane za opis dystrybutora. Na KinoPolska często są, jak sądzę, opisy dystrybutora. Zaznaczone jest zresztą TVP. Jak wpiszę tai opis w google, to najczęściej wyskakuje mi właśnie Telemagazyn. Logiczne jest więc dla mnie, że Telemagazyn zamieszcza opis dytrybutora. Takie źródło jednak przez niektórych werów jest uznawane, ale nie przez wszystkich. Ostatnio trafiła mi się seria odrzutów.
Więc pytanie, możecie dojść do porozumienia, czy opisy w Telemagazynie są opisami dystrybutora czy nie ?
Po co mam na siłę przerabiać te opisy po swojemu, skoro dystrybutora są dobre.

Dopytam się jeszcze, czy akceptowane są opisy z ipla.tv.pl jako opisy dystrybutora ?

Elizabeth_Linton

@Chemas Mogłeś go podnieść, tamten temat.

Chemas

@Elizabeth_Linton

No właśnie nie wiem jak, wytłumacz proszę.

Elizabeth_Linton

@Chemas Np dopisując kropkę na końcu zdania, albo dając plusik. Edytując swoją wypowiedź.

Chemas

@Elizabeth_Linton

No to ja go właśnie edytowałem.

Elizabeth_Linton

@Chemas Niestety nie jestem ci w stanie pomóc z opisami, nie znam się.

ZSGifMan

@Chemas

Mam skuteczną metodę na 'podniesienie' tematu, niestety jest trochę upierdliwa i masz dwie opcje:

  1. poprosić kogoś na priv, żeby tam wpisał cokolwiek
  2. zrobić samemu odświeżenie przez skopiowanie treści tej ostatniej wiadomości, skasowanie posta,
   po czy zrobienie nowej odpowiedzi i wklejenie skopiowanego wcześniej tekstu.
   Wtedy tylko uzyskasz zamierzony efekt, czyli post i cały temat się 'podniesie' i będzie jako nowa odpowiedź.
   Innej rady nie ma, tak tu niestety jest.




@Elizabeth_Linton

Edycja posta niestety nic nie daje, rozwiązaniem jest – patrz wyżej.
     

Khaosth

@Chemas Chyba przy dodawaniu opisów nie są uznawani dystrybutorzy telewizyjni. Kiedyś chciałem dodać jakiś krótki opis zaczerpnięty bezpośrednio ze strony kanału telewizyjnego który emitował film, ale został odrzucony.

Nie spotkałem się jeszcze z odrzutami opisów od dystrybutorów VOD. Miałem informację o warunkowym przyjęciu opisu ze strony HBO (kanału telewizyjnego), ale ze strony HBO GO (platforma streamingowa VOD) wszystkie opisy były przyjmowane bez żadnego komentarza.

Chemas

@Khaosth

To jest właśnie ciekawe. Zauważyłem różne podejście przy weryfikacji opisów. Miałem kilka zaliczonych z Telemagazynu, co ciekawe. Z VOD jeszcze nie wiem, no i czekam na reakcję na Ipla.
Dodam, że jako pewniaka mam stronę tvp teatru telewizji, jeśli chodzi o spektakle, tu mi jeszcze nic nie odrzucono, nie ma niestety wszystkich spektakli.

Proszę czekać…