FDB.PL 1127 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Co za ile ? 16
k4c5er

Mam pytanie czy może już jest ( jak tak to gdzie .. :P) punktacja.

Chodzi mi o to że jak dodajemy wszystko związane z filmami to dostajemy punkty i właśnie ile punktów dostajemy np. za obsade, plakat itp ??

Grzegorz_Borowiecki

Punktakcja jest ustalona i juz niedlugo podamy kto ma najwiecej – przyznam ze ilosc dodawanych tresci to mila niespodzinka chociaz zawsze moze byc lepiej ;)

Aseq

za kazdy kraj lub gatunek – 1 punkt
uzupelnienie pozostalych – 1 punkt
opis – 4 punkty
obsada – 0,5 punkta za role z zaokragleniem w dol
plakat – za kazdy po 2 punkty
nowo dodany film, lub edycja – 1 punkt

Spinnaker

> Aseq o 2006-05-03 13:59:21 napisał:
>
> za kazdy kraj lub gatunek – 1 punkt
> uzupelnienie pozostalych – 1 punkt
> opis – 4 punkty
> obsada – 0,5 punkta za role z zaokragleniem w dol
> plakat – za kazdy po 2 punkty
> nowo dodany film, lub edycja – 1 punkt

Dobrze by było, gdyby przy punktacji za role, było zaokrąglenie w dół… no bo jak ktoś doda jedną osobę, to dostanie 0 pkt..? :0)

k4c5er

Nowłąsnie o to mi chodziło … !!

carmin

ja zauwazylam,ze jak sie doda jedna osobe to daje jeden punkt, wiec moze przy jednej osobie zaokragla w gore

Spinnaker

> carmin o 2006-05-03 17:59:45 napisał:
>
> ja zauwazylam,ze jak sie doda jedna osobe to daje jeden punkt, wiec moze przy
> jednej osobie zaokragla w gore

Oby to tak działało, bo byłby to paradoks… :0) pozytywnie zweryfikowane i 0 punkcików… hihihi

Aseq

k4c5er sluchaj jak dodajesz obsady…. zreszta przeczytaj moj profil – twoj problem dotyczy porzadkowania a glownie…. zatwierdzanie kompozytorow jako "niewymienieni w czolowce" muzyka = kompozytorzy naucz sie wreszcie !!!!! I popraw obsady bo zostana odrzucone. Przeczytaj moj profil i popraw tez liczby porzadkowe.

k4c5er

Już poprawiłem i na przyszłość bede wiedział jak robić :D … POZDRo All

simian_raticus

a atm punkty komu to potrzebne rozwój bazy sie liczy a nie tam punkty

Anonimowy

Zastanawia mnie sposób punktowania recenzji. W poradniku jest napisane, że za jedną recenzję autor dostaje 80 punktów, ale mam wrażenie, że ta liczba ulega podwojeniu. Być może ma to coś wspólnego z pojawianiem się jednej recenzji w dwóch miejscach, a tym drugim jest dział z wiadomościami i wtedy autor staje się zarówno dodającym, jak i redaktorem, a jako dodający dostaje kolejne 80 punktów. Czy dobrze to rozumiem?

Grzegorz_Derebecki

Jeżeli dany film ma dodaną datę polskiej premiery lub dodanego polskiego dystrybutora, to punktacja jest mnożona przez dwa

Anonimowy

A dlaczego tak?
Czyli za redakcję punktów się wtedy nie dostaje? Skoro recenzja pojawia się w wiadomościach…

Grzegorz_Derebecki

Podwójna punktacja dotyczy wszystkich treści nie tylko recenzji i nie ma nic wspołnego z punktacją za redakcję.

Ta informacja znajduje sie w poradniku
https://fdb.pl/guides/1-jak-rozpoczac-dodawanie-tresci#punktacja

Anonimowy

Aha, to o to chodzi. To w takim razie jak np. dodam wszystkie treści, ale dystrybutora czy premierę w Polsce na koniec, to te podwójne punkty przepadają?

Grzegorz_Derebecki

dokladnie, nie będzie wtedy podwójnej punktacji.

Anonimowy

A czy odcinki seriali i mini serii też są objęte podwójną punktacją, czy tylko strona główna takich produkcji?

Proszę czekać…