KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

wiwa hd-128u i 5.1 6
nuke133

Podłączyłem głośniki 5.1 do tego dvd, w testach wykrywa wszystkie głośniki OK, ale jak puszczam film bądź serial divx albo muzyke to głos idzie tylko z dwóch głośników frontowych, jak ustawić żeby szło z każdego głośnika jak powinno? głośniki to genius sw-hf 5.1 home theater – testowałem je na kompie i w tv przez wejście słuchawkowke i caly czas idzie głos z 5, no i tak jak mówie w dvd w teście też wykrywa i daj głos z każdego głośnika, ale jak coś puszczam idzie tylko z dwóch frontowych

pzdr

rutra

nieznam się za bardzo, ale wydaje mi się że sygnał na płycie powinien być z dźwiękiem na 5 głośników (5.1) czy coś takiego, to jak mono nie będzie nigdy stereo, można wymusić tak zwane pseudo stereo, ale to nie to samo. tak samo chyba jest z dźwiękiem, aby słuchać np. dolby surrand, to musimy mieć tak nagraną płytę

Lucas_B

A jaki masz amplituner? Można ustawić niektóre amplitunery, aby rozrzucały dźwięk na odpowiednie kolumny zgodnie z własnymi ustawieniami. A jak nie to niestey rację ma rutra… trzeba mieć film ze ścieżką dźwiękową Dolby Digital. Jak dźwięk słychać z 2 głośników przednich to i tak dobrze – ścieżka jest stereo :)

Lucas_B

No chyba że nie uzywasz amplitunera, tylko tego wyjścia analogowego WIWY, to w takim wypadku nie mogę ci pomóc.

steve23

a przelaczyles w opcjach Wiwy . Opcje Glosników - Downmix - 5.1

nuke133

przełączyłem i nie działało.. ale zadziałało jak włączyłem opcje proLogic :) tak więc do zamknięcia

ScarlettZoe

A ja lubię Hellen Mirren oraz meryl Strepp. Obie te aktorki są niesamowite, potrafią stworzyć niepowtarzalne kreacje i doskonale wczuć się w odgrywaną postać.

Profesjonalny Outsourcing IT oraz fachowa

Proszę czekać…