• FILMY — 1183

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Temat wątku - Kolekcje, modele, klocki itd.

• botakijuz

2018-08-14

Joł,
      jesteście posiadaczami jakichś kolekcji?
      Zbieracie coś, kleicie modele?

• Adrenochrom

2018-08-14

Ja zbieram oryginalne płyty cd z muzyką, mam około 300.

• Asmodeusz

2018-08-14

od metra komiksów

• Elizabeth_­Linton

2018-08-14

Mam małą kolekcję minerałów, ale chcę ją powiększyć.

• KRCK

2018-08-14

Posiadam niewielką kolekcję kart telefonicznych, pocztówek i znaczków pocztowych, ale to bardziej pozostałości z dzieciństwa, niż "dorosła" kolekcja.

Od pewnego czasu interesuję tradycyjnym goleniem i perfumami i tutaj z wolna rozbudowuję coś, co można określić mianem kolekcji, ale nie robię tego świadomie. ;)

• fredaser

2018-08-15

Kiedyś zbierałem komiksy – Kaczory Donaldy ;) Teraz zabieram się za filmy, na razie na płytach, ale chciałbym też kiedyś mieć jakieś na kasetach.

• botakijuz

2018-08-20

Elizabeth_Linton o 2018-08-14 17:50 napisał:
      Mam małą kolekcję minerałów, ale chcę ją powiększyć.

oo całkiem ciekawe!

• botakijuz

2018-08-20

Ja kiedyś też zbierałem płyty Cd, ale faza mi minęła i większość rozdałem;)

Od kilku lat jestem fanem Gwiezdnych Wojen i zbieram wszystko co popadnie, mam kolekcje komiksów, maski, miecze, teraz będę budował z Sokoła z De Agostini.

Od jakiegoś czasu zainteresowałem się też …rogami:D Chodzę często po lasach,ale jeszcze żadnego poroża niestety nie znalazłem :(

• Elizabeth_­Linton

2018-08-20

botakijuz o 2018-08-20 15:51 napisał:
      Ja kiedyś też zbierałem płyty Cd, ale faza mi minęła i większość rozdałem;)

Od kilku lat jestem fanem Gwiezdnych Wojen i zbieram wszystko co popadnie, mam
      kolekcje komiksów, maski, miecze, teraz będę budował z Sokoła z De Agostini.

Od jakiegoś czasu zainteresowałem się też …rogami:D Chodzę często po
      lasach,ale jeszcze żadnego poroża niestety nie znalazłem :(

Poroże to chyba tylko na wiosnę.

• Asmodeusz

2018-08-21

no chyba, że ktoś już mu jakieś przyprawił

• botakijuz

2018-08-24

Dokładnie, tzn najczęściej można znaleźć od lutego do czerwca. Ale zdarza się to także o tej porze roku, jeśli poroże nie zostało wcześniej przez kogoś odnalezione;)