FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Zaprowadzenie porządku na forum. 142
Grzegorz_Derebecki

Cześć,

Dostaje sporo zgłoszeń że ktoś niestosownie odzywa się do innego. Nie zawsze takie zachowanie zasługuje odrazu na bana na cały serwis ale myśle, że będzie trzeba ograniczać takim osobą możliwość pisania na forum czy w komentarzach (tu jeszcze się zastanowie).

Co sądzicie o takim pomyśle?

Dodatkowo zauważyłem, że celem pewnych osób jest tylko i wyłącznie prowokowanie innych by tamte coś niestosownego napisały i by potem ich zgłosić do bana – mam dość takich prowokacji i one również będą negatywnie odbierane na tym forum.

Przykład takiego zachowania możecie zobaczyć np w https://fdb.pl/wiadomosci/37089-hobbs-i-shaw-w-pierwszym-zwiastunie-spin-offu-szybkich-i-wscieklych. Gdzie PolepioneKadry w sposób dla mnie nie aktceptowalny prowokuje rolnik_postepowy. Naprawdę mamy zrobić ankietę których osób należy się pozbyć bo ich nie lubicie?

Adrenochrom

@Zasumitra duety do mety

Marac

@KRCK @Elizabeth_Linton

Ło jeżu… co tu się odjaniepawla… :)
Bardzo Wam dziękuję, oczywiście, że się nie obrażam – wręcz przeciwnie, bardzo mi miło.
Ale muszę niestety podziękować, bo nie nadaję się na moderatora. To prawda, że staram się być obiektywny i oceniać wypisywane treści po ich jakości a nie autorstwie; cieszę się, że też mnie tak odbieracie. Ale ja jestem za nerwowy i w gorącej wodzie kąpany na moderatora. To musi być ktoś, kto jest oazą spokoju i raczej nie powinien też się zbytnio udzielać na forum, żeby nie zostać posądzony o stronniczość (nieważne, czy słusznie czy nie). No bo wyobraźcie sobie, że usuwam bluzgi napisane w odpowiedzi na mojego komcia – ależ by się działo… Mam też niewyparzoną gębę i bez skrupułów zwykłem wyśmiewać głupotę – to też średnio przystoi moderatorowi.

Ale jest jeszcze drugi powód – ważniejszy. Komciowanie w sieci pochłania zbyt dużo mojego czasu i staram się ograniczyć czytywanie forów do minimum. Czasem też całkiem znikam na jakiś czas, więc nie mógłbym przeznaczyć na moderację tyle czasu, ile byłoby potrzebne.

ZSGifMan

@Marac

> Ale muszę niestety podziękować, bo nie nadaję się na moderatora… Ale ja jestem za nerwowy i w gorącej wodzie kąpany na moderatora.

> Mam też niewyparzoną gębę i bez skrupułów zwykłem wyśmiewać głupotę – to też średnio przystoi moderatorowi.

I jak tu Cię nie lubić?! ;D

BTW, od dłuższego czasu obserwuję właśnie ostatni akapit, tzn. "drugi powód" i czuję się porzucony i opuszczony przez Ciebie… hehe, teraz tylko (wreszcie) oficjalnie się do tego przyznałeś, buuu :[




@Grzegorz_Derebecki

Popieram głosy, że moderator forum powinien być jak najmniej zaangażowany w pisanie na nim, najlepiej aby była to osoba całkowicie spoza forum, bo tylko to jest w stanie zagwarantować całkowitą obiektywność.




@Zasumitra

> Każdy moderator będzie musiał zablokować rolnika, koleś niestety odnosi się do ludzi jak do śmieci.

Nie wiem jak do innych, ale jak chodzi o mnie, to mogę jedynie powiedzieć, że zupełnie nie odniosłem takiego wrażenia.
Do mnie Rolnik odzywa się całkiem normalnie, więc niejako obala to twierdzenie, że "do ludzi odnosi się jak do śmieci", ewentualnie można by przekształcić to na "do pewnych osób odnosi się obraźliwie", ale teraz uderzmy się w piersi i komu się to czasem nie zdarza??


Grzegorz_Derebecki

Tak jak zapowiadałem dodałem opcje blokowania pisania na forum. Jeżeli ktoś będzie probował ją obchodzić za pomocą multikont dostanie oczywiście blokadę na cały serwis.

Dodatkowo taka osoba pozbawiona jest również możliwości głosowana na posty.

Marac

@ZSGifMan
“obserwuję właśnie ostatni akapit, tzn. "drugi powód" i czuję się porzucony i opuszczony przez Ciebie"

No przepraszam, ale się nie rozdwoję. :-)

BTW…

Spotkanie w lesie – lew zbiera towarzystwo i mówi:
- Teraz się podzielimy! Mądre zwierzaki na prawo, a ładne na lewo.
Na polanie zrobił się rumor, zgiełk i po chwili prawie wszystkie zwierzęta znalazły się po odpowiednich stronach. Na środku pozostała tylko żaba.
- A ty, żaba, co?! – pyta lew.
- No przecież się nie rozdwoję!

ZSGifMan

@Marac

Haha! :D
Bardzo miły i fajny kawał, chyba wcześniej nie słyszałem, albo już nie pamiętam tego faktu.

Ja wiem, ja rozumiem – życie, życie i jego proza itp. itd. ale skrobnij coś jeszcze czasem do starego druha :P


Marac

@ZSGifMan No toteż czasem coś skrobię. :)

ZSGifMan

@Marac

No tak, wiem, ale to przecież maaało jest, a co tam piszesz? Że ograniczasz do minimum, znaczy będzie jeszcze mniej?!
Łeee! :-[


               
     


. . .


Ale dziękuję i za to :)


Anonimowy

@Grzegorz_Derebecki

Zaprowadzenie porządku na forum należałoby zacząć od bana dla rolnika_postepowego… ale na szczęście dla tego użytkownika to nie ja decyduję…

Adrenochrom

@Zuchwalec Co Ty pleciesz potrzeba odrobiny "pikanterii" na tym nudnym forum.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Ale Rolnik wcale nie jest aż taki "pikantny"! Coś tam czasem "dopieprzy", ale to nie jest jakaś straszna ostrość, jak dla mnie zwykły czarny pieprz, daleko mu do jalapeño…       ;D


               

Adrenochrom

@ZSGifMan A gdzie mu dopiero do Habanero albo chociażby do piri piri.

Anonimowy

@Adrenochrom
@ZSGifMan

Z użytkownikiem rolnik_postepowy raczej nie kojarzy mi się słowo pikantny… użyłbym zdecydowanie innego słowa, tyle że wtedy to ja może dostałbym bana, więc powiem tylko, że gdy czyta się pewne komentarze, to człowiek jest nieco zniesmaczony…

ZSGifMan

@Zuchwalec

Możliwe, ale sam przyznaj, że na tle takiego np. Suchego Wilka to Rolnik staje się niezwykle "miłym" i łagodnym w słownictwie użytkownikiem. ;)

Aczkolwiek faktycznie momentami powinien powściągnąć swój język jeśli chce tu z nami nieco dłużej pobyć…


Marac

@ZSGifMan O ty łobuzie! Tak z zaskoczenia płaczącym berbeciem między oczy??? To tak chcesz ze mną pogrywać?!
;-)

ramsayek

@Grzegorz_Derebecki a gdy ktoś obraża mnie w prywatnych wiadomościach to gdzie to zgłosić?

Grzegorz_Derebecki

@ramsayek możesz do mnie na prywatną wiadomość :)

PolepioneKadry

@Grzegorz_Derebecki Panie Grzegorzu, fakt może zbyt agresywnie zareagowałem na rolnika. Ale faktem też jest, że nie ładnie mowić o ludziach za ich plecami-P Jakbym przypadkiem nie wszedł na forum to nawet bym nie wiedział, że jest jakiś problem. Przecież mógł Pan do mnie napisać o powiedzieć OCB, wyjaśnić sprawę. Pozdrawiam
@Grzegorz_Derebecki Powinieneś pomyśleć o ograniczeniu i uściśleniu wątków na forum. Przeglądając je dzisiaj wygląda na to, że czym luźniejszy temat i czym dalej od kina, tym dyskusja bardziej nieprzyjemna.
@Elizabeth_Linton Ja naprawdę odczytałem jego wypowiedź jako słabych lotów trolling-( Co wcale nie tłumaczy mnie z zaczepnej odpowiedzi.

ZSGifMan

@Marac
                         
Hihi :)
                         
Ale już się jakoś oswoiłem z myślą, że znikasz na dłużej i "ograniczasz" sobie internety… trzeba jakoś żyć dalej :P
                         


Adrenochrom

@ZSGifMan Internet to najważniejsze medium, ni ma życie bez tego na osiedlu.

ZSGifMan

@Adrenochrom
                              
Teraz już nie ma osiedla, czy tam osiedli, teraz jest tylko pajęczyna z kabli i niewidoczny zasięg LTE… tak się chowa kolejne pokolenie, nie jest jeszcze takie strasznie złe, ale biada następnemu!
                         


Asmodeusz

@Grzegorz_Derebecki myślę, że użytkownik ZSGifMan jest mistrzem forum i pisani dla pisania jak dodamy do tego jeszcze trzech innych to śmietnik murowany
przykład
https://forum.fdb.pl/temat/41834-i-n-n-e

Marac

@Asmodeusz
Ale o co Ci właściwie chodzi? No bo chyba nie o to, że rozmawia o dupie Maryni w dziale "Hyde Park"? To wygląda jakby gadał sam ze sobą, bo z portalu zniknęły wszystkie komcie Adrenochroma.

Adamus0101

@Marac Zauważyłem, że ZSGifMan zniknął z rankingu najaktywniejszych. Trochę dziwnie to wygląda bo zawsze wyprzedzał resztę o dwie-trzy długości. Czyżby dostał jakiegoś bana na komentarze?

Marac

@Adamus0101 Mnie raczej wygląda, jakby ten ban został wlepiony Andrenochromowi, bo co innego mogłoby być powodem zniknięcia z portalu całej jego aktywności?

Trochę to właśnie teraz dziwnie wygląda, gdy ludzie nagle dyskutują sami ze sobą.

Rankingów komciowania ani twórczości GifMana nie śledzę, więc nie mam pojęcia gdzie był i skąd zniknął. Na pewno nie zniknęły jego komcie – w odróżnieniu od tych Adrenochroma.

Anonimowy

@Marac Adrenochrom po tym co odwalał któregoś dnia na forum, chyba dostał bana.

Elizabeth_Linton

@Akira_Kurosawa Te z wypowiedzi Adrenochroma, które nie łamały regulaminu powinny zostać na forum, przynajmniej nie było by takiego cyrku w dyskusjach jak teraz.

Grzegorz_Derebecki

@Elizabeth_Linton Miałem w planach tak zrobić ale po usunięciu chyba z 30 wpisów brakło mi cierpliwości i poleciało wszystko.

Następnego dnia Adrenochrom zrobił drugie konto i znów spam poleciał.

Marac

@Akira_Kurosawa O? No to musiałem jakoś przegapić. A co mu odwaliło nagle??? Jestem tu 10 miesięcy i nigdy nie widziałem, żeby zajmował się trollingiem lub spamem. Czasem napisał coś ostrzejszego lub wkleił linka do Kononowicza, ale to wszystko.




@Grzegorz_Derebecki

Hmmm… To baza nie pozwala wywalić hurtem tylko komciów o pewnych warunkach – np. tylko tych z ostatnich 2 dni? Naprawdę słabo to wygląda. Dodatkowo A. komciował aktywnie pod filmami, a biorąc pod uwagę posuchę, która tu ciągle panuje, to usunąłeś właśnie kilkadziesiąt procent wszystkich wypowiedzi na stronach filmów. :)

Anonimowy

@Marac To było pod wieczór, może przedwczoraj, czy jakoś tak. Zalał całe forum spamem i pisał coś w stylu "mam was dość k…y". I poleciał. Może znudziło mu się tutaj. A to że poleciały wszystkie posty to lipa. Ale strasznie dużo tego wrzucił. Też bym stracił cierpliwość przy takiej ilości. Więc mnie to nie dziwi że wyczyszczono konto. Też byś stracił cierpliwość.

Marac

@Akira_Kurosawa Łał… Może ktoś mu się na konto włamał? Strasznie dziwne.

"Też byś stracił cierpliwość."

Nie mówię, że nie. Dziwię się tylko, że system nie pozwala usunąć hurtem części postów – np. z ostatnich dwóch dni – to by rozwiązało sprawę. Absolutnie nie twierdzę, że Grzegorz miał zarywać noc, żeby to usuwać ręcznie, jeśli było dużo.

Grzegorz_Derebecki

@Marac nie no musze dodac taka opcje :)

Marac

@Grzegorz_Derebecki

Ups. No przydało by się. :)
Choć z drugiej strony, kto mógł przewidzieć, że normalnemu aktywnemu użytkownikowi nagle tak odpierdzieli…

Elizabeth_Linton

@Marac Naćpał się i tyle.

Siwy1984

@Marac

Normalnie miałem jakieś przeczucia że coś tu się w ostatnią sobotę wydarzy..

To było jakoś późnym popołudniem , Adrenochrom zaczął tu sypać jednym tematem za drugim na Hyde Parku , i to takie w sumie o jakiś pierdołach , były to świeże tematy (z przed parunastu wówczas minut) , co się tu później działo to nie wiem , bo już tu nie zaglądałem do dziś , ale z tego co tu teraz czytam i widzę to sporo..
Swoją drogą nieźle mu musiało odwalić..

ZSGifMan

@Grzegorz_Derebecki

Drogi Grześku,

 O ile wcześniej były do mnie zastrzeżenia, że brałem udział w dyskusjach z trollami i swoją zupełnie kulturalną aktywnością zachęcałem ich do kolejnych wybryków, przez sam fakt podtrzymywania z nimi rozmowy, tak tym razem mając na względzie nasze wspólne ustalenia na privie, widząc rozwój wydarzeń w nocy z piątku na sobotę powstrzymałem się całkowicie od jakiejkolwiek aktywności! Jeszcze w piątek w nocy pisałem zupełnie normalnie z Adrenochromem, a w sobotę nad ranem, gdy zauważyłem co on wypisuje, bez jakiejkolwiek reakcji na te wypowiedzi wylogowałem się z portalu FDB! Żeby mnie nie korciło i nic nie kusiło zupełnie zrezygnowałem z wchodzenia na forum przez cały weekend, pomimo że Adrenochrom nie był trollem, a jego "nieładne" i niewytłumaczalne zachowanie było zapewne efektem chwilowego impulsu.

 I co mnie spotkało w podzięce? Okazało się, że straciłem prawie 4000 punktów za aktywność i z pierwszego miejsca wylądowałem na ostatnim, co gorsza w dodatku z bilansem jakieś ponad 1200 pkt. na minusie! Choć mój wcześniejszy "współudział" w nieregulaminowych poczynaniach niektórych użytkowników na forum dalej uważam za bardzo dyskusyjny, to jednak pogodziłem się ze stratami jakie mnie wtedy dotykały, a raz było to jakieś 800 pkt. drugi ponad 1200 pkt. no ale teraz?! Wcześniej zaciskałem zęby i odrabiałem pracowicie moje straty jednak teraz uważam, że zostałem pokrzywdzony mając na względzie moją całkowitą(!) absencję na forum podczas tych wybryków! Jakby tego było mało wyszedłem na idiotę w oczach osób, które na forum zaglądają sporadycznie, jak np. Asmodeusz odniósł tu takie wrażenie, na co Marac słusznie zauważył, że choć wygląda jakbym gadał bez sensu jak najęty sam z sobą, to w rzeczywistości tak nie było. Ale co teraz? On ma wszystkim to tłumaczyć? Nawet nie śmiem go o to prosić.

 Szkoda wielka, że Adrenochrom się tak zachował, i że zniknęły jego wszystkie posty, bo mieliśmy dużo wspólnych tematów. Ale moje posty pozostały, włożyłem w nie i czas i pracę oraz śmiem twierdzić, że nie są bez sensu i dla sztuki czy na ilość, a przynajmniej znaczna ich większość, a teraz nie ponosząc za jego działanie jakiejkolwiek winy nawet nie startuję od zera tylko z pozycji ujemnej i pytam się: za co i dlaczego?! Czym sobie na to zasłużyłem?!


 Od z górką pół roku jestem główną siłą napędową tego forum i co do tego faktu chyba nikt nie ma absolutnie żadnych wątpliwości, a swoją aktywnością staram się mobilizować i zachęcać innych do jak najczęstszego wypowiadania się, aby forum prężnie rosło w siłę! Dodatkowo zupełnie nie zależało mi nigdy na jakichś wartościach materialnych, wszelkich nagród rzeczowych zrzekłem się na cele charytatywne, a jedyne co mnie cieszyło za mój wkład, to owo nieustanne pierwsze miejsce w rankingach aktywności i rosnąca ilość punktów w moim dorobku.

 Mając na względzie wszystkie powyższe uprzejmie proszę o naprawienie tej krzywdy i niesprawiedliwości wobec mnie i w imię zasady fair play przywrócenie mi wszystkich skasowanych punktów, gdyż uważam że mi się za moją aktywność zwyczajnie należą!

Z góry liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i na to, że sprawiedliwości stanie się zadość, a krzywdy zostaną naprawione.


Grzegorz_Derebecki

@ZSGifMan Część twoich punktów mogła zniknąć jak zostały usunięte tematy Adrenochrom – po prostu system je odjoł z tego miesiąca. Na pewno nie było to działanie przeciwko tobie. Sprawdzę co da się z tym zrobić.

Marac

@ZSGifMan
“Szkoda wielka, że Adrenochrom się tak zachował, i że zniknęły jego wszystkie posty, bo mieliśmy dużo wspólnych tematów. "

Mnie szkoda przede wszystkim jego wypowiedzi pod filmami, bo sporo tam komentował i zwykle rozsądnie. A teraz zrobiła się jeszcze większa pustynia.

Grzegorz_Derebecki

@Marac zobacze czy da się coś z tym zrobić.

Szczerosc

"Naćpał się i tyle." – I tak dlugo wymtrzymał. Nie chcę siać pesymizmu ale powiedzmy sobie otwarcie: nie był pierwszy i pewnie słusznie nie będzie ostatni.

ramsayek

@ZSGifMan tak się kończy rozmawianie z trollem. Skoro rezygnowałeś z nagród na cele charytatywne to co to za lament o kilka punktów?

@Elizabeth_Linton sama z nim roxmawiałaś, a teraz teksty, że się naćpał?

@Szczerosc przecież spamował już jakiś czas temu i nie poniósł żadnych konsekwencji.

Pan @Grzegorz_Derebecki wie co robi. W końcu to jego portal.

Marac

@ramsayek Adrenochrom nie był trollem. W odróżnieniu od Ciebie, który ukrywa prawdziwą wirtualną tożsamość pod nickiem przedrzeźniającym nick innego użyszkodnika portali filmowych, żeby móc siać FUD.

ramsayek

@Marac Pokaż mi palcem w ktorym punkcie łamię regulamin?

Anonimowy

@Marac No wiesz, był czy nie, teraz nie ma znaczenia. A jego wypowiedzi można było rozumieć jako trolling. Dosyć mocno się o to ocierał. Ja rozumiem że lubiliście tego użytkownika, ale nie oszukujmy się wiele jego wypowiedzi było prowokacyjnych, bywały też i chamskie, niekulturalne. Robił sobie z innych jaja. Może miał taki styl, co nie zmienia że pisał prowokacyjne i chamskie komentarze. Dlatego go zapamiętałem. Zresztą wy go bronicie, a w ostatnich swoich komentarzach nazywał tutejszych użytkowników "k…wy". Więc nie wiem dlaczego drzecie o niego szaty. Dostał bana i tyle. Zresztą po akcji którą odwalił powinien dostać dożywotniego bana i już więcej tu nie wracać. Może zaczniecie minusować moją wypowiedź, ale takie są fakty. Uczciwie zapracował sobie na to co go spotkało.

Marac

@ramsayek Pokaż mi palcem gdzie piszę, że łamiesz. Piszę tylko, że decyzja, aby występować na tym portalu pod nickiem przedrzeźniającym kogoś innego, wskazuje na Twoje nieczyste intencje.




@Akira_Kurosawa Absolutnie nie twierdzę, że nie powinien dostać bana za ostatnie wybryki, odnosiłem się do wcześniejszej działalności. Możliwe, że masz rację, rzadko bywam w dziale Hyde Park, więc mogły mi umknąć jakieś jego popisy. W działach filmy, portal i pod filmami nie przypominam sobie, żebym widział coś, co by zasługiwało na bana lub nazwanie go trollem.

A szaty drę nie o niego, tylko o jego dawne komcie, bo po pierwsze dyskusje na forum, w których brał udział, wyglądają teraz idiotycznie, a po drugie – i ważniejsze – bardzo to zubożyło dyskusje na stronach filmowych.

Anonimowy

@Marac Owszem, pod filmami wrzucał wyważone i rozsądne posty. Ale tutaj zdarzało mu się (dosyć często) urządzać prowokację. Bywało że jego posty były zwyczajnie chamskie. Niestety, ale taka prawda. Na to co go spotkało, uczciwie i sumiennie sobie zapracował. Ale byłbym niesprawiedliwy, gdybym napisał że zawsze pisał rzeczy, powiedzmy że, budzące kontrowersje. Ale przeważnie tak. Można było to uznać za trolling. Przynajmniej wg mnie. Jeśli kogoś nie wzrusza festiwal chamstwa urządzany przez niego, to jego sprawa. A to czy naćpał się czy nie (jak ktoś wcześniej sugerował) nie ma znaczenia. Jak ktoś w "realu" jest pod wpływem jakichś środków i narozrabia (zniszczy coś, napadnie) odpowiada tak samo jak trzeźwy. Wszystko jest dla ludzi. Ale jak nie potrafisz się bawić, to siedź w domu i nie rób wstydu i nie uprzykrzaj innym życia. A to że usunięcie jego wszystkich postów powiększyło i tak pustkę na forach filmowych to inna sprawa. Mam nadzieje że Pan Grzegorz ogarnie temat i zrobi tak że będą usuwane tylko posty np. z ostatnich 24 godzin. Czy jakoś tak. Myślę że oni też się uczą i będą wyciągać wnioski z błędów, i w przyszłości będzie można uniknąć takich sytuacji. I zgadzam się z tobą w tym co piszesz. Teraz w jego byłych dyskusjach wygląda to tak że ktoś robi spam i pisze sam ze sobą o jakichś absurdach. Właściciel strony będzie miał z czego wyciągać wnioski na przyszłość.

ramsayek

@Marac ,,Piszę tylko, że decyzja, aby występować na tym portalu pod nickiem przedrzeźniającym kogoś innego, wskazuje na Twoje nieczyste intencje." Ale kogo innego? Jaki inny portal? To jest fdb.

Grzegorz_Derebecki

@Marac Komentarze pod filmami przywrócone!
Tematy na forum nie przywracałem.

@ZSGifMan Jedyne co mogę zrobić to wyzerować Ci punktacje. Na przyszłość wyciągne lekcje z usuwania tak dużej aktywności kogoś.

Pozdrawiam wszystkich!

ZSGifMan

@Marac

      Wiele razy całkiem słusznie upominałeś mnie, bym nie pisał z trollami i nawet zupełnie niedawno zwróciłeś mi uwagę, że piszę do jakiejś podróby, więc obserwując jak to sam teraz robisz, ufam że na pewno masz w tym jakiś swój przemyślany cel ;p

> ramsayek: ,,Piszę tylko, że decyzja, aby występować na tym portalu pod nickiem przedrzeźniającym kogoś innego, wskazuje na Twoje nieczyste intencje." Ale kogo innego? Jaki inny portal? To jest fdb.

Przeklej mu (to niżej) jak masz ochotę, bo mnie się zwyczajnie nie chce marnować na niego czasu:
https://fdb.pl/users/ramsay2




@Grzegorz_Derebecki

> Jedyne co mogę zrobić to wyzerować Ci punktacje.

      Dziękuję za odpowiedź i nie ukrywam, że jestem rozczarowany, bo moja działalność tutaj to nie tylko forum i ja też komentowałem pod filmami i serialami. W samym lutym br. było tego kilkadziesiąt pozycji jak dzieliłem się swoimi opiniami i wrażeniami, a teraz w zestawieniu wyszło, że… nic nie robiłem.

      Jest mi tym bardziej smutno, bo zdałem sobie sprawę, że przed bolesnymi konsekwencjami czyichś występków nie jest mnie w stanie uchronić absolutnie nic! Nawet moja całkowita nieobecność podczas nich! Analizując ten fakt dalej doszedłem do wniosku, że skoro nie mam żadnego wpływu na działania innych użytkowników i na to co może się w ich wyniku stać oraz w każdej chwili mogę przez nich utracić swój dorobek, to chyba najlepiej będzie zupełnie się wycofać, by ograniczyć sobie zawodu na przyszłość…


Grzegorz_Derebecki

Hej @ZSGifMan moge jeszcze sprawdzic czy uda sie przeliczyc punktacje jezeli problem jest tylko z punktami. Daj znac pozdrawiam:)

Proszę czekać…